Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap nagyon összevesztünk a...

Tegnap nagyon összevesztünk a párommal. Mi a véleményetek erről? Bocsi kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Szóval amit tudni kell hogy én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok. Tegnap megnéztem az előzményeket a gépen, és láttam hogy a párom beszélget 2 lánnyal, vagyis csak köszöntek neki ő pedig visszaköszönt.

Nagyon mérges lettem, lent volt az udvaron, és kiabáltam neki hogy azonnal jöjjön fel, meg hogy képzeli ezt.

Kiderült hogy régi ismerősei és semmi több.

Nagyon mérges lett azt mondta hogy elege van belőlem és ha nem fejezem ezt be ennyi volt.

Van egy 21 hónapos kisfiunk.

A jelszavát is megváltoztatta, mert mindig ellenőrizgettem.Azt mondta hogy nem tud így élni.

Szeretnék megváltozni, nagyon szégyellem magam emiatt.

Mit tegyek?


2011. ápr. 18. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Én ugyanígy vagyok. Én tegnap janicsákon akadtam ki a vv-be, mert annak idején is tátott szájjal bámulta. Mi is összevesztünk:). Nekünk nincs gyerek csak tervbe volt.
2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elfelejted azt, hogy ha valakit szeretûnk, akkor azt nem szabad megfojtani a "szeretetûnkkel" ... Ha féltékenykedsz, azzal csak eltolod magadtòl, addig vegyél vissza magadbòl, amìg késô nem lesz és nem mondja azt, hogy viszlàt!

Attòl, hogy van egy gyereketek az nem jelenti azt, hogy ôk a te tulajdonjaid.. Ha jòl akarod szeretni, akkor megbìzol benne, engeded hogy szabad legyen, ùgy sokkal keesebb az esélye annak, hogy lelép, de ha rôvdpòràzon tartod sôt még ràngatod is mint egy kutyàt, akkor szerintem minden normàlis ember el akar menni, nem?

Nyugodj meg és idézd fel azt amiért beleszerettél, mosolyogj rà és bìzz benne! Fordìtott esetben téged is az ôrûletbe kergetne, ha ugyanezt tenné veled, nem?

Pròbàld kicsit élvezni a csalàdi életet, mert késôbb magadat fogod marcangolni, hogy elmartad magad mellôl, aki meg amùgy is el akar menni, az menjen is!!

Na fel a fejjel és nyugi, pròbàlj meg nygugodt maradni a helyzetekben, az meg mekkora bunkòsàg lett volna ha nem kôszôn vssza a lànyoknak??!!

2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Hasonló vagyok hozzád:)


Párom toleránsabb,ő szeret annyira hogy minden jelszót megjegyeztetett a gépen,azt nézek amit akarok,és a félreértések elkerülése végett szól minden olyanról amitől tudja h kiakadnák (volt pár csúnya vitánk ilyenből kifolyólag)


Igy lassan 2 éve nulla ilyen jellegű vita


nem a jelszócsere a megoldás,én attól mégjobban bepöccennék,h mégis mit titkol,mit nem láthatok


megmutathatod neki a válaszom

2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Kérjél bocsánatot, és máskor számolj el 10-ig, mielőtt kiabálni kezdesz. Egyébként meg nem illik belenézni más leveleibe. Anyukád nem tanított meg erre? Ahogyan a férjünk zsebében sem túrkálunk.
2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem először is kérj tőle bocsánatot.

Másodszor pedig üljetek le, és beszéljétek meg. Nem kell sok mindent mondanod, csak kb. ennyit: féltékeny vagy, de tudod, semmi okod, sajnálod, meg akarsz változni, és kéred, segítsen, legyen veled türelmes, és szóljon rád, ha túlzásokba esel!

Sok sikert!

2011. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező! Én teljesen megértelek téged.Amúgy azért,mert féltékeny vagy nem tud elfogadni?Mert ha valaki szeret valakit,akkor elfogadja úgy,ahogy van. És miért változtatta meg a jelszavát? Mintha valamit titkolna,nemde?Képes lenne otthagyni Téged egy 21 hónapos kisfiúval?


Nyugodtan mutasd meg a párodnak

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29 ezt a választ.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29


És az mivel jobb,ha a másik fél titkolózik? Nyugodtan elmondhatta volna a kérdezőnek a párja ezt a dolgot.Mi a fran.cért kell ezt eltitkolni?

2011. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
menj pszichológushoz, mert betegesen féltékeny vagy és erre tényleg rámehet a kapcsolatotok! Nem bántásból írom, de szükséged van szakember segítségére és a pároddal is sokat kell arról beszélgetnetek, hogy miért alakulhatott ez így, mit tudtok ellene együtt tenni.
2011. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudod a másik jelszavát alapból kész a bizalmatalanság. Nekem is volt egy pasim 3 évig tudtuk egymás mindenét és állandóan néztem. Van egy új kapcsolatom és kijelentette hogy nem fogja megadni, és nem kéri az enyémet mert kell ennyi bizalom. Belementem mert nekem sem volt jó, hogy állandóan azt nézegettem mit mikor ki írt neki. Mostani páromban muszáj vagyok bízni, nekünk ráadásul külön gépünk van, neki jelszóval levédve, de nem zavar, mert tudom hogy elmond mindent. Én is nagyon féltékeny vagyok, de ő megtanított engem bízni, úgy hogy nagyon sokat beszélgetünk és beavat mindenbe így érzem hogy tudok mindent és megnyugszom. 1,5 éve vagyunk együtt. Bízni kell megtanulni, tudom nehéz, nekem is vannak még ma is gyenge pillanataim.. 24N
2011. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Mit csinálj? Gondolkozz el azon, hogy megéri e dolog, mert a párod tuti biztos, hogy el fog hagyni ha így mennek tovább otthon a dolgok. A megoldáshoz pedig akarat és nagyon sok beszélgetés kell.
2011. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Én nő vagyok, párommal 5 éve vagyunk együtt, első babánk a nyáron érkezik. Soha meg nem fordult volna a fejemben, hogy ellenőrizgessem, ez szerintem a bizalom hiány nagyon súlyos esete. És erre te még ki kiabálsz neki az udvarra és számon kéred, hogy mer szóba állni lányokkal, hát ez nekem már nagyon durva. Ne haragudj, de ha én férfi lennék és a párom lennél, lehet még meg is ütöttelek volna. Szerintem normálisan viselkedett, hogy adott neked még egy esélyt, szerintem köszönhetően ez a babának.

Mit tegyél? Sürgősen változz meg. Ültesd le az asztal mellé, kérj tőle szépen bocsánatot, kényeztesd a kedvenc ételeivel és mond el neki, hogy igyekszel megváltozni. És tegyél is meg mindent azért, hogy megváltozz.

Ha nem sikerül, te fogod más nőnek a karjaiba kergetni.

Néha én is féltékeny vagyok, néha fel is tudnék robbani, de soha nem ellenőrizgetem és ha bármi gond támadna azt megbeszéljük felnőtt emberek módjára és nem ok nélkül kiabálunk a másikkal.

2011. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!