Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegy köszönés nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy köszönés nélkül akkor a szakítás a helyes döntés ugye? Összevesztünk a párommal, megbántottam, azóta nem szól hozzám. Ma pedig elmegy egy hétre nyaralni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbántottad és még te szakítasz vele? :D
2011. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb szakítani mint bocsánatot kérni? Érdekes szituáció...
2011. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 100szor próbáltam bocsánatot kérni!!!Nem ír vissza,rámrakja a telefont,úgy csinált mint aki nincs otthon...egyébként a semmin kiakadt,és piszkált engem,aztán csúnyát mondtam rá.
2011. szept. 2. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben szakítást jelent, de ő szakított, nem te. Mondjuk elég bunkó módon teszi.
2011. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jaja ez esetben kaputt!


Ez nekem úgy tűnik, mintha erre várt volna a pasid, hogy adott legyen a lehetőség, amiért nem neki kell kimondania h vége...

2011. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
probléma megoldva,kibékülés :)
2011. szept. 2. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
ki ne békülj vele, menni akart, engedd el, egyetértek az előzővel, én is éltem ilyen kapcsolatban, én is mindig békülni akartam, volt párom meg bunkózott. ráhagytam, másokkal kezdtem ismerkedni, akkor persze előkerült, békülni akart...:)"kár", hogy akkor már együtt voltam a mostani vőlegényemmel:)így esélye nincs:D
2012. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!