Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal összevesztünk,...

A párommal összevesztünk, megszeretné ő is beszélni a dolgokat, de tudom, hogy nem fogok tudni hozzászólni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párommal 4 napja,hogy összevesztünk, azóta nem beszéltünk. Vasárnap ha minden igaz, találkozni fogunk,hogy megbeszéljük a dolgokat, hogy mit szeretnénk. (Ma mondta, hogy nem tudja mit akar, majd vasárnap megbeszéljük). Ahogy ismerem magam, ilyenkor le vagyok blokkolva, és nem fogok tudni nagyon hozzászólni a dologhoz. És azért nem szeretném, hogy azt higgye, hogy nem érdekel hogy mi lesz velünk. nagyon csúnyán összevesztünk most, többször veszekedtünk(többször miattam,mert sok mindent túlreagálok), 2 hónapja vagyunk együtt, tudom, még friss- de nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni! Segitségeteket szeretném kérni, hogy mit mondjak neki? Egy kis szöveget, amit ti mondanátok ilyen helyzetbe- amúgy alapból szótlan vagyok, főleg ilyenkor, amikor izgulok, hogy mi lesz..:( mindketten 18 évesek vagyunk.

18/L

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 15. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egy kis szöveget, amit ti mondanátok ilyen helyzetbe"

Milyen helyzetbe? Nem ismerünk titeket, nem tudjuk min vesztetek össze, az egész kapcsolatotokat meg végképp csak ti ismeritek.

Szerintem írd le most, amit el akarsz neki mondani, és olvasd fel, vagy olvassa el ő.

2011. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni vele hogy néha Te ilyen túlreagálós-típus vagy.Másodszor ha nem tudja elfogadni adj neki 1 kis időt,és ha utána se,hát,nem hiszem hogy kellenél neki.Harmadszorra meg szerintem ne parázz annyit,vedd lazábban.Mi úgyis bírjuk ha egy lány eljátssza hogy nem kellünk neki:D
2011. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, amit leírtál... :) Minden fontos benne van.
2011. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kislány, gyakorlat teszi a mestert! Ha fontos neked ez a kapcsolat, akkor akkor és ott ki fogod nyitni a szádat, hogy feltárd a saját nézőpontodat.


Meg kell tanulni ezt is, ahogyan minden mást az életben.


Ha később dolgozni akarsz, az állásinterjún sem teheted meg, hogy nem nyitod ki a szád, mert izgulsz, hogy mi lesz.


Ha tartalmas párkapcsolatokat akarsz, muszáj vagy és leszel konfliktushelyzetekben kulturáltan, és nyíltan, egyenesen feltárni a saját nézőpontodat.


Ezekben a dolgokban egyszerűen nincs olyan, hogy "leblokkolok." Majd rájössz Te is.

2011. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy gondoltam arra, hogy le írom lapra, sokszor átolvasom, és megpróbálok nem csendben maradni!

Jöhetnek még válaszok!

2011. júl. 15. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nehéz kivenni a konkrét helyzetet,ehhez tudni kéne hogy pontosan miket vesztetek össze többször is. Abból amit leírtál ez sajnos nem derült ki így segíteni se tudunk. Amúgy is szerintem neked kell tudnod mit mondanál,csak van valami elképzelésed. Én csak azt tudom ajánlani hogy ne mások mondanivalóját akard elmondani a párodnak mikor a kapcsolatotok múlik rajta hanem add önmagad,a saját véleményed mondd el. Szerintem fogj egy papírt,gyűjtsd össze mindazt amit elmondanál neki,foglald mondatokba, tudom ez hülyén hangzik:tanuld be és próbáld el a szituációt,ez segíteni fog abban hogy ne blokkolj le.
2011. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi is csak 3 hónapja vagyunk együtt, de az első veszekedésünk után elmondtam a barátomnak h nekem ilyenkor időre van szükségem h lenyugodjak. Azóta ha veszekszünk és nem jutunk előbbre és mondom h pl hazamegyek, akkor azt mondja h "tudod h nagyon szeretlek, és szeretném megbeszélni a problémát de tudom h időre van szükséged h lenyugodj, de légyszíves ha sikerült hívjál fel". Akkor elindulok általában és boldog vagyok h bár neki nehezére esik, mert ő utál így "haragban lenni" mégis a kedvemért elviseli és elég hamar lenyugszom és visszamegyek, mert ez ráébreszt h tényleg nagyon szeret. Ehhez kell egymás ismerete, h tudjuk a másiknak mire van szüksége, és a legtöbb pasi nem vágja le az ilyet, el kell neki mondani és kész. Azért írtam le a sztorimat h lásd ez egy járható út, h elmondod neki amit tudsz magadról, ne várd h ő rájöjjön, mert az hosszabb idő lesz....

Állj oda el, mondd el h nehezedre esik ilyen állapotban hozzászólni a témához, sajnos ilyen vagy, nem direkt csinálod. Lehet h attól h ezt kimondod, máris sikerül megnyílnod. Gondold végig előre h mit akarsz mondani, ha ez nem megy akkor írd le levélben és nyomd a kezében. Én is volt h ilyet csináltam, mert úgy tudtam nyugodtan összeszedni a gondolataimat, és azt éreztem h így jobban átlátja majd h mi bajom, később is elolvashatja többször

hajrá

2011. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!