Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb szakitas...

Mi volt a legdurvabb szakitas amirol hallottal?

Figyelt kérdés
Pl: Egy lanyt ugy dobott a pasija, hogy nincs ideje ra, mert le kell festeni a keritest es igy sajnos nem tudnak talalkozni. Aztan egy masik, motor balesetet szenvedett egy fiu, a lany apolta, majd ahogy kijott a korhazbol a fiu, dobta a lanyt, mondvan nem illenek ossze. Ilyen sztorikra lennek kivancsi. Koszonom.
2011. márc. 25. 16:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Egy srácnak volt egy fullos Audija, Penthouse lakása, na meg ugye party minden nap szinte. A lóvé félig kétes üzletekből volt, lefoglalták mindenét kivéve a házát, azt átíratta valakire. Csaj: Nincs Audi, nincs Punci. A srác persze azóta már 5X újraépítette magát, meg rahedli csaja volt.
2011. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg megtörtént esett 1989.január 8.-án


Ica és az akkor pasija,hívjuk M.-nek együtt éltek egy lakásba.A pasi enyhén iszákos volt,fizikai munkát végző,Ica kedves,szelíd,de lelkileg nagyon erős.Kevés volt a pénzük,ekkor voltak kb.28 évesek.Szóval kiadták az egyik szobát egy külföldi egyetemistának,Bass-nek.Ica és Bass lassan egymásba szerettek,Ica és M. kapcsolata eleve kezdet szar lenni.Ica egyik este,elmondta M-nek,hogy Bassbe szerelmes.A pasi azt mondta,neki,hogy menj ha menni akarsz.De a szavai nem csengtek össze a tetteivel,mivel a következő nap reggelén,elhatározta,hogy míg Bass fürdik megöli.Ica kutatott valamit(konkrétan a késeket kereste) a konyhába,majd "rossz megérzése" lett, hátrafordult és meglátta M.-et egy nagy konyhakéssel a kezébe.M- észrevette ,hogy Ica figyeli,ezért M. beledöfött a Ica hasába.De Ica tovább futott, kiakart menni a lépcsőházba segítségért,de a pasi elkapta és a vállába is szúrt.M. biztosra vette ,hogy Ica meghal,ezért engedte elfutni,De Ica(kemény fej,két szúrt sebbel is )visszafordul és ezt mondta a volt szerelmének:"Így is lehet."majd Icát behívta a szomszédnéni,és ott már nem bírta,tovább.

Kb.2 perc leforgása alatt történt mindez,Bass alig vett észre valamit belőle,de a végén szét aggodta az agyát.M. pedig öngyilkos akart lenni,ezért a késsel felvágta a nyakát és a mellkasát.

A pasi 5 év börtönt kapott,Ica egy életre szóló traumát,Bass ,pedig egy életre szóló előítéletet állított fel a magyar férfiakkal szemben.

Mindenki komolyabb sérülés nélkül megúszta,M.asszem Oroszországba él perpillanat,Ica és M. szakítottak,persze,de Ica megbocsátott neki.

Ica és Bass most is házasok.Ica az Anyukám,Bass ,pedig az Apám.Béke van most már,azt hiszem.

2011. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
99%
Olyat láttam, amikor a buszon utaztam, hogy az egyik városban csókolózott a lány a buszmegállóban egy kopasz pasival, felszállt a buszra a másik városban meg leszállt és rohant egy másik pasi karjába és csókolta.
2011. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal msneztem és véletlenül behívta a csajt a beszélgetésbe,akivel csalt :D Mire visszavonta,addigra már felvettem persze a lányt,kíváncsi vtam ki is az :)
2011. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

pár hónapja jártam egy sráccal. az esti randink előtt fél órával felhívott, hogy nem tud jönni sajnos mert nagyon lázas. kérdeztem mennyi a láza. azt felelte 36,7.

többet nem hívtuk egymást

2011. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A városkánkban terjedt el ez a tanulságos történet:


Mamám általános iskolai osztálytársnőjéről van itt szó. Egyszer történt, hogy a lányt nagy szerencse érte és kimehetett nyaralni a Jordánokhoz. Nem is hallottak itthon felőle semmit pár hónapig. Majd jött haza a lány, nagy örömmel és lelkesedéssel, mivel hozzáment egy gazdag jordánhoz, és azért jött haza, hogy felszámolja az itteni életét és végleg odaköltözzön urához. Sokan irigykedtek rá, sokan meglepődtek, sokan hitetlenkedtek, még a házassági papírt is megmutatta, amin ott szerepelt a 2 fél aláírása.

Elbúcsúztatták a lányt.


Pár hét múlva jött vissza a városba. Szomorúan. Kiderült, hogy a jordán férfi jól átejtette. Mivel a lány nem akart lefeküdni csak a házasság után, ezért a férfi eljátszott egy esküvőt a barátai közreműködésével. A papírról meg kiderült, hogy csak egy étlap. :)

2011. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

huhh vannak vicces meg durva sztorik is..

Én a legjobb barátnöm esetét tudom felhozni. Összejött egy pasival, akiröl kiderült, hogy én látásból már régebbröl ismerem. Nagyon szépen indult a kapcsolatuk, minden rendben volt. Látszólag. A pasi azt mondta a barátnömnek, hogy ne védekezzenek, ha gyerek lesz megtartják, a sors is úgy akarja, szerelmük gyümölcse. Ez a szegény baba meg is fogant, mikor kiderült, közölte a pasi a barátnömmel: Bocs, mégsem kell a gyerek, nem vagyok rá felkészülve. Szegény barátnöm teljesen összeomlott, hiszen egyszer már ezt eljátszotta vele egy másik pasi. Barátnöm akarta a gyereket, csak senki nem támogatta, munkahelyén próbaidös, nem tarthatta meg. Tegnap esett túl élete második abortuszán, rögtön utána szét is mentek a pasival...

2011. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!