Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb szakitas...

Mi volt a legdurvabb szakitas amirol hallottal?

Figyelt kérdés
Pl: Egy lanyt ugy dobott a pasija, hogy nincs ideje ra, mert le kell festeni a keritest es igy sajnos nem tudnak talalkozni. Aztan egy masik, motor balesetet szenvedett egy fiu, a lany apolta, majd ahogy kijott a korhazbol a fiu, dobta a lanyt, mondvan nem illenek ossze. Ilyen sztorikra lennek kivancsi. Koszonom.
2011. márc. 25. 16:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Egyik csaj volt osztálytársam csalta a barátját,és a következőképpen bukott le: kisvárosban laktak mindhárman:a csaj,a pasija,és a szerető is. Közel egy évig hülyítette mindkettőt. A szerető beadta a telefonját egy gsm telóboltba,csak az smsei a telóra lettek mentve,nem törölte ki. És a csaj pasija tök véletlenül megvette azt a telefont. Látta az összes ömlengős,perverz smst,amit a csaja küldött a szeretőnek,felismerte a barátnője telefonszámát... XD megnéztem volna a csaj fejét amikor a pasija az orra alá dugta a telefont :D
2011. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
Egy barátnőmék szakítása: a vőlegényét megtalálta egy társkereső oldalon.beregelt kamu profillal,és írogatni kezdett a pasinak.az ráharapott,hosszasan flörtöltek minden nap. A vőlegény azt kamuzta a csajnak hogy ugyan van barátnője,de kihült a kapcsolat,szakítani fognak,blabla... Egyeztettek egy randevút,konkrétan szexrandit,de közterületen volt a találkozó. A srác ott volt, várt a nem létező csajra(legyen most kis kati) odament a barátnőm hogy:hát te?vársz valakit? A pasi köpni-nyelni nem tudott. Végül kinyújtotta a barátnőm a kezét,hogy:"szia,kis kati vagyok...ezt megszívtad,barom! " aztán a vőlegény kapott a tér közepén egy hatalmas sallert. Éjjel meg szedegethette a cuccait a kuka mellől.csóri nagyon megszívta áááá
2011. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom terhes lett a baratjatol, aki az orszag masik vegeben lakott. Megterveztek az eskuvot, minden megvolt, elotte nap jott az anyukaja testvere, o lett volna a tanu, ott volt a torta, sok suti, zenekar, pap, kaja...az eskuvo elotti esten baratnom anyukaja telefonalt a volegeny szuleinek, hogy akkor mikor is jonnek masnap? Ok: jonni? hova? minek? -Hat a lanyom es a fiatok eskuvojere! -a fiunkera? Dehat mar neki van felesege...

Mikor a kislanyuk megszuletett, a pasas meglatogatta a volt feleseget...ott lett egy kisfiu. Most ugy mennek a gyerekek az apai nagyszulokhoz, hogy azok ne talalkozhassanak. De a kislany mar mondta nekem is, hogy mikor o eljon a nagyiektol, neha szokott odamenni egy kisfiu...nem is tudja hogy van egy feltestvere!!

2011. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó..... :DDDDDDDDDD Szétröhögtem magam rajta. Ekkora pech nem lehet....
2011. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Azegyik ismerősömet az eljegyzésükön csalta meg a menyasszonya. Hatalmas buli 100 vendég ő meg lesz.pta a srác haverját a mosdóba... K.rva
2011. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

velem történt egy vicces eset, most már röhögök rajta, akkor nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek:) Fél éves évforduló, én tökre elfelejtettem az egészet. A (mostmár) exem várta hogy nekem eszembe jusson:D aztán ő emlékeztetett erre, én nem vettem annyira komolyan a dolgot, ő meg igen és szakított, mondván hogy én nem figyelek se rá, sem a kapcsolatunkra és neki ebből elege van:D

Azóta szóba sem állok vele:) :D

2011. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%
utolsó, ez egy sz@r nemideillő sztori, én is szakítottam volna veled a lány helyében
2011. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire durva sztorikat én nem hallottam-olyan értelemben, hogy hosszabb kapcsolat után. Viszont ami nekem eszembe jutott, az az, hogy pont együtt voltunk nyaralni egy ismerős családdal még úgy 6-7-8 éve Olaszországban, szval én is ott voltam, és elsőkézből kaptam az infókat... tehát az ismerős családból a lány lehetett akkor úgy 20-21 év körül, és a helyi diszkóban összeismerkedett egy valszeg helyi sráccal, akibe beleesett, csókolóztak stb., és a srác behülyítette, hogy másnap találkozzanak a diszkóban. és persze nem volt ott. De nem is ez volt a durva az egészben, hanem hogy a lánynak súlyos asztmás tünetei lettek, és haza kellett volna vinni Magyarországra az orvosához, de a pasi miatt nem volt hajlandó elindulni-csak akkor, amikor már belátta, hogy a helyi bika jól átejtette, és akkor emiatt a trauma miatt még jobban súlyosbodott az állapota...
2011. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Hát én tudok egyet.de az inkább szánalom,mint durva.

A lényeg,hogy nekem van egy elégég hisztis,akaratos és ideggyenge osztálytársnőm.Járt a pasival kb. félévig,mély kapcsolatnak tűnt...majd egynap a csávó ír a csajnak egy üzit,hogy sztem szakítsunk,mert nem tudok veled beszélgetni.A csaj magába zuhant,altató,nyugtató ,minden...majd 2 hónap múlva a srác felhívja:-Szia Kinga én csak azért hívlak,mert veled olyan jókat lehet dumálni blablablablablabla... és kiönti a lelkét.-.-"

2011. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
99%
srác barátnője rákos volt a srác 1,5 évig kitartott mellette majd felgyógyúlása után a csaj dobta. a srác épp megakarta kérni a csaj kezét. végül elitta a gyűrű árát.
2011. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!