Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én örülnék neki, ha...

Csak én örülnék neki, ha valaki szólna arról, hogy csalfa a barátom/férjem?

Figyelt kérdés
Biztos nem haragudnék a hír hozójára, hacsak nem ő a szerető. Ő csak segítene nekem, mert megérdemelném az igazságot, ha már a párom hazudna és eljátszaná, hogy minden oké, én meg boldog tudatlanságban tervezném vele a jövőm.
2011. márc. 26. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki. nem biztos, hogy elsőre elhinném, de hosszútávon örülnék, hogy nem kell hazugságban élnem.
2011. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki, de volt már, hogy én figyelmeztettem mást és rám haragudott meg. Pedig csak magamból indultam ki, mert szar lehet, ha vmit tud "János meg az egész város" csak éppen az érintett nem.
2011. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretném tudni,és nem a hirhozóra haragudnék,neki megköszönném


de eddig még csak olyan volt hogy a hirhozó próbálkozott páromnál,párom meg elküldte melegebb éghajlatra...ezért a hölgyemény kitalálta hogy a "jóakaróm" lesz...

ilyenből viszont nem kérek


és azért elég dühitő mig kitalálod hogy csak lejáratás vagy van valóságalapja is a dolognak

2011. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:
75%

Éppen ebben a helyzetben vagyok én is. Nem tudom eldönteni, hogy elmondjam az egyik barátnőmnek, hogy folyton csalja a pasija, vagy ne.


Párom azt mondta, hogy ne avatkozzak bele, de számomra ez olyan gusztustalan!


Féreg, gerinctelen dolognak tartom, hogy csalja a pasi...


Arra gondoltam, hogy megmondom neki, hogy vagy elmondja ő, vagy elmondom én, mert ez nem egyszeri alkalom, hanem folyamatos.

2011. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én őszinte kapcsolatban vagyok a barátnőmmel, ha csak a gyanúja is felmerülne a megcsalásnak, megosztanám vele. Tudom hogy soha nem akarna olyan pasival lenni, aki átvágja.. És azt is tudom, hogy bízik bennem, elhinné amit mondok, utánajárna (ha nem biztos a dolog), és szörnyű átkozódások közepette dobná, ha fény derül a dologra.

Fordított esetben én is elvárnám, hogy szóljon ha baj van. Kiben bízhatnék, ha már a barátnőmben sem?! Ki meri magát barátnak nevezni, ha csendben végignézi ahogyan hülyét csinálnak a barátjából, miközben ő tisztában van az igazsággal?

2011. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tinker Bell ***** válasza:

Ma 17:21!


Ó, hogyne! Ha ez ilyen egyszerű volna!

Már csak abból is kiindulva, hogy volt már rá példa, hogy engem megcsaltak és ezt csak a szakításunk után mondta el. Nem tudom, hogy jobb lett volna vagy sem, ha akkor mondja el amikor a dolog történt.


Nem visszavágni akarok, csak egyszerűen attól félek, hogy egyben engem is elítélne, hiszen én vagyok azért a felelős, hogy ezt megtudta és szenved.


Nem tudom eldönteni, hogy mi legyen és kérlek ne gyere ilyen közhelyekkel, hogy nem lehet az ilyet barátnak nevezni, mert ez nem ilyen egyszerű.

2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:29!

Nekem nagyon idegen a gondolatmeneted. Azt mondod nem tudod jobb lett volna e ha még akkor megtudod mikor jártok.

Nekem nem mindegy, hogy csak velem van vagy mással is. Gondolok itt például a szexre.

Az meg, hogy ez bonyolult...egy barát ne titkolja el, ha tudja, főleg azért ne mert fél, hogy rá fog haragudni az illető. Inkább végignézi, ahogy csalják a barátját? Mondhatsz bármit az akkor sem barátság.

És ne haragudj nem beléd kötni akartam!



A kérdésre válaszolva: Igen én szeretném tudni és megköszönném annak, aki hamarabb tudomást szerez róla és közli velem a tényeket.

2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én örülnék neki, ha elmondanák, hogy megcsalnak! Mégsem vagyok benne biztos, hogy amit én tudok egy sokéves házasságról, hogy csalja az egyik fél a másikat.., jóltenném-e, ha elmondanám! :S nehéz.. Attól is függ hány éve vannak együtt, és csak egyszeri volt, vagy folyamatos a megcsalás! szerintem...
2011. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!