Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá h elengedjen?

Hogy vegyem rá h elengedjen?

Figyelt kérdés
nem engednek el discoba,ebben a hónapba leszek 17 és már 1x elengedtek de azóta nem,nem ittam nem cigiztem és időbe mentem haza amit megbeszéltünk és épségbe értem haza.most nem engednek el és nagyon rosszul esik hogy én nem mehetek a barátaimmal szórakozni :/ 17/L
2011. márc. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem írtok valamiből nagydogát? Nem lesz vizsgád vagy ilyesmi? Nem rontottál mostanában a suliban? Valami oka csak van, hogy nem engednek.
2011. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Mondd, hogy összeszedsz valami pénzes csókát.
2011. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem nemírunk nem is tanulok rosszul,azt mondta h nem akar többet erről hallani de tegnap is sírva aludtam el :/
2011. márc. 26. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, rosszat álmodott veled, és fél, hogy bejön amit megálmodott. Engem egyszer ezért nem engedtek el koncertre.
2011. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt elmondaná..nem értem h miért nem :S
2011. márc. 26. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég sok rémhírt lehet hallani manapság a diszkókról, meg a bulis fiatalokról...

Szerintem csak egyszerűen félt.


Gondolj bele, neked egy buli az neki egy átszenvedett/átstresszelt éjszaka, attól függetlenül, hogy betartod-e a szabályokat.

Nem benned nem bízik, hanem a többi emberben.


Bizonyára az ő életében van most valami olyan nehézség - pl munkahelyi gondok - ami mellett már nem tud bevállalni még egy álmatlan éjszakát is.


Szerintem pár hét múlva próbáld újra megkérdezni. Vagy ajánld fel, hogy óránként írsz egy sms-t, hogy minden rendben veled. Vagy kérdezd meg szervezhetnél-e te egy házibulit, és akkor pontosan tudná, kikkel bulizol együtt.

2011. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát volt múltkor ugye az az eset a west balkánban is...

Amúgy is, az hogy ilyenek miatt sírsz esténként, nálam azt jelentené, hogy még gyerek vagy, éretlen, szóval pláne semmi helyed egy diszkóban.

Biztos van valami oka, bár nem tudom miért nem mondja meg. :D

2011. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ülj le vele

és beszéld meg vele

és addig ne engedd el, míg nem mond okot rá,

és mond el az érveidet, most miért akarsz menni, és soroljon fel ellenérveket.

van írjad fel egy lapra.

neked is szarok a sürke hétköznapok jól tanulsz, nem elhetsz bezárva a szobádba, ez így nem gyerekkor, ugye ő sem akarja h boldogtalanul teljen el

én eléggé rá szoktam iylenekre vezetni a szüleimet, hogy mit engednek meg és mit nem, mert néha műár túlzásokba esnekén úgy szoktam, hpogy alig engednek el valahova

megkrédezem tőlük, hogy ez nekik miért jó, miért nem élghetem az életem, nem gondolják komolyan h egész életemre bezárnak a szobámba tnaulnom kelljen tiszta stressz az életem és az összes barátom elhullik megllőlem de igenis kijelenthetem majd egyetemes éveimen h igen és kémiábol 10.ben 5ös tnauló voltam de semmire nem mentem vele mert semmi szükségem rá az összes bartomat elvesztettem szorongásban éltem de leglább kimondhatom h én akkor ötös voltam

felesleges.

én egy cirka fél órás előadásokat szoktam nekik az iylenekről tartani, és átgondolják, majd odajönnek hozzám és megbeszéljük a feltételeket

sok sikert hozzá. remélem megengedik (:

2011. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
jobban jársz ha otthon maradsz és nem züllesz le kis discos qrvának, majd később belátod hogy a szüleidnek igaza volt
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

" hát volt múltkor ugye az az eset a west balkánban is...

Amúgy is, az hogy ilyenek miatt sírsz esténként, nálam azt jelentené, hogy még gyerek vagy, éretlen, szóval pláne semmi helyed egy diszkóban.

Biztos van valami oka, bár nem tudom miért nem mondja meg. :D" elég sok sérelem ért az elmúlt hónapba és nem csak azért sírtam mert nem engednek el



én már úgy vagyok vele hogy fölösleges megkérdezni mert legalább megúszok egy veszekedést :/ ahogy felhozom a témát azt mondja h nem akar róla hallani,és elkezd kiabálni velem ,szóval teljesen fölöslegesnek tartom hogy megkérdezzem ,de mégh egyszer megfogom próbálni :)

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

2011. márc. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!