Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megunnátok ha a...

Férfiak! Megunnátok ha a párotok otthon mindig meztelenül lenne?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk sok éve,panel,30 fok az átlag,és nem viselek el magamon semmit,mindig meztelenül vagyok.

Jól nézek ki,azzal nincs gond.

DE kihathat ez negativan a szexuális életünkre idővel?


2011. márc. 27. 14:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%
Így nem unnak csak dug.nak lépten-nyomon mint a nyulak.
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
Az arab világban nem hiába bugyolálják be a nőket tetőtől talpig.Amikor kivillan egy boka,az már erekciót idéz elő.Attól függetlenül jó lehet,főleg villámszexelni.
2011. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Én 13 éve vagyok együtt a párommal, de nagyon élvezném :P
2011. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Fürdőruha még rosszabb,tapad,akkor inkább póló rövidnaci/szoknya...


Nem látnak be az ablakon,elég magasan vagyunk,és olyan a függöny hogy nem látnak be


nincs alul se frizira semmi,nem szeretem a szőrös dolgokat,párom se szerencsére:)


az arabok egy külön világ,elmebetegek,abban is ahogy a nőkkel bánnak

2011. márc. 27. 15:26
 15/38 anonim ***** válasza:
91%
15.05-el egyetértek.Nekem is mondta már pasi hogy egy idő után már nem ugy néz a nőre ha állandoan meztelenül falngál előtte.Azaz bárhogy is gondljuk mi nők,nem feltétlen jo dolog mindig ugy mászkálni.Ki érti a pasikat...!
2011. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, mi 15 éve élünk együtt, és elég hosszú ideig a barátnöm mindig meztelenül mászkált, mondván, hogy meleg van és neki tökéletes az alakja is (amiben igaza van). De pár év után már annyira megszokott látvány volt, hogy nem izgatott jobban, mint a szekrény a szobában. Emiatt elég sok problémánk is volt, mert neki hiányzott, hogy megkivánjam, nekem meg semmi kedvem sem volt hozzá, csak néha "mivel kéznél van" alapon feküdtünk le.

Utána valahonnan kapott egy tippet, és elkezdett felöltözve járkálni otthon is (hosszú nadrág, pólótrikó), fürdés után is csak hálóruhában jött a szobába - és egy idö múlva megint kezdte izgatni a fantáziámat, hogy milyen lehet ruha nélkül. Ezt azóta is tartja - csak akkor vetköztetem le, ha szeretkezni akarunk, de akkor ez már a kezdet. Ettöl újra helyreállt a szexuális életünk is.

2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
89%
10 év élünk együtt a párommal, sokat meztelenkedünk otthon, de nálunk ez nem okozott problémát. Én ma is ugyanúgy tudom kívánni mint amikor megismerkedtünk.
2011. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Práom is legtöbbször meztelenül van,ő se birja a meleget,de én ugyanugy megkivánom sokszor,ezzel nincs baj,nem is hiszem hogy lesz valaha.


De a férfiak másak

2011. márc. 28. 12:45
 19/38 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem tudjuk megtenni de nem is akarjuk...
2011. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
81%
Az én világomtól elég távol áll az, hogy otthon meztelenül legyünk, még ha nyáron nagyon meleg is van. Ilyenkor laza ruha, és ventillátor nálunk a megoldás. Arról meg nem is beszélve, hogy a gyerekem is csak nézne nagyokat miért nincs rajtunk ruha. :) Ettől függetlenül nincs bajom azokkal akik otthon ruha nélkül flangálnak.
2011. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!