Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megunnátok ha a...

Férfiak! Megunnátok ha a párotok otthon mindig meztelenül lenne?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk sok éve,panel,30 fok az átlag,és nem viselek el magamon semmit,mindig meztelenül vagyok.

Jól nézek ki,azzal nincs gond.

DE kihathat ez negativan a szexuális életünkre idővel?


2011. márc. 27. 14:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%
2éve élünk együtt,ha ezidő alatt minden nap egy szál semmie flangálok,szerintem ráunhat:)Én legalábbis megunnám magam:)))
2011. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
mi a 2-3 évnél kicsit régebben együtt vagyunk,sok éve együtt is élünk,de én biztosan nem untam még meg (pedig eresztett egy kis pocakot is),és még párom sem unhatott meg,mert elég gyakran kezdeményez (vagy nagyon jól titkolja,de nem hiszem)
2011. ápr. 4. 20:01
 33/38 anonim ***** válasza:
53%

El vagy telve magaddal egy kicsit!

Nemde??


Egy mezítelen nőt pár perc alatt meg lehet unni,

nem kellenek évek hozzá!


Én pl. bármikor lecserélnélek egy csülkös bablevesre.

2011. ápr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan nem értem, hogy mire vagy úgy oda

a mezítelen testeddel???

Magadba szerettél??


Sajnálom, de ki kell, hogy ábrándítsalak:

Nem képezi a világörökség részét a pucér tested... :)


Fogd már fel:

Egyetlen "kincsed" van

és az is lyukas!!!!!

2011. ápr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

előző 2 komment irója:

minek irod kétféleképpen,hisz ugyanaz vagy?


attól mert hozzád még bottal se nyúlna senki,másnak még lehet normális élete...

2011. ápr. 5. 06:37
 36/38 anonim ***** válasza:
71%
nincs ezen mit vitatkozni, ha nektek így jó akkor éljetek otthon meztelenül. nem hiszem, hogy egy párkapcsolat beleértve a szexet is ettől laposodik el. egyébként én megértelek bennetek, már több mint 10 éve élekünk együtt a párommal sokat vagyunk otthon meztelenül, nyáron szinte mindig és nem untuk meg egymást. 35/F
2011. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem unnám meg. Én férfi vagyok és én is meztelenül érzem itthon jol magam. A párom engem sem unt meg, még van hogy ő szól rám, hogy miért vagyok fölöltözve.
2011. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 mooti ***** válasza:

Egyet érrek az utolsó hozzászóláshoz. Én is mindig mikor csak tehetem meztelenül vagyom itthon férfi létemre a párom nagyon fázós így nem sokszor. Volt, hogy rám szólt miért vagyok felöltözve.

Két éve vagyunk együtt és imádjuk egymást. Az igaz, hogy mikor valahol vagyunk és mikor haza érünk akkor sokszor egymásnak esünk és lehámozzuk a ruhákat. Ilyenkor a legjobb a szex.

jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!