Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok férfi, hogy...

Miért hiszi sok férfi, hogy egy idő után a házasságban a nőt el lehet hanyagolni?

Figyelt kérdés
Ma olvastam itt egy ilyen kérdést, hogy a pasi elhanyagolja a nőt és a nő ezért már ki van és csomóan mégis a csajt okolták. 2 ember kell ahhoz, hogy tönkremenjen egy kapcsolat, nem? Akkor ha a férfi már nem férfi otthon, csak egy ember, aki megszokásból van együtt a feleségével, miért mégis a feleség hibás, ha besokall? Tűrjön inkább még élete végéig, ahelyett, hogy boldog lehetne mással? A férfi azért az erősebbik nem, hogy a GYENGÉBBIK nemmel kellőképpen bánjon, nem?
2011. márc. 27. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, de nagyon erősen hiszem, hogy a férfi szó valamilyen nyelven bunkó barom állat-ot jelent.

És bocsánatot kérek az állatoktól, ez rájuk nézve sértés.

2011. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

A társadalom többségében még mindig olyan, hogy a nőt hibáztatja akkor is, ha őt hanyagolják el, akkor is ha őt csalják meg, akkor is ha ő lép ki egy kapcsolatból. Ha ellenben egy férfit hanyagolnak el, csalnak meg, hagynak ott, akkor is a nő a hibás.

De ott van pl. az a dolog, hogy egy pasinak eleve már az is dicsőség, ha sok nője van, egy nőt meg mindjárt megszólnak, ha sok pasija van.

Máshogy ítélik meg a két nemet.

Mielőtt még rám fognátok, hogy egyoldalúan látom a témát, mert nő vagyok, amit fentebb leírtam, azt pont a férjem fejtegette nekem a múltkor. :)

2011. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van amiért házasság után a nők leszoknak az orális szexről-ODA-VISSZA MŰKÖDIK-Ha nem adsz,nem kapsz szeretetet.
2011. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ez a dolog mindig kettőn áll. ha a nő úgy érzi el van hanyagolva akkor szóljon a férfinek és beszéljék meg a dologot. én sokszor azt látom hogy a nő elhanyagolva érzi magát de ahelyett hogy ezt szóvá tenné inkább csak duzzog illetve ő is ridegebb lesz a férfivel ami persze új problémákat szül. szerintem egy jó kapcsolatban mindent meg lehet beszélni és mindenre van megoldás.
2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező...részben igazad van...de ahhoz, hogy egy kapcsolat tönkremenjen elég 1 ember is nem gondolod?...Ha pedig a férfi már nem szerelmes a feleségébe, arról nem mindíg a férfi tehet (igaz sok esetbe nem is a nő)...mondhatni kihűl a szerelem, ergó csak egy ember lesz a kanapén aki sört vedel és meccset néz...de erre van a kommunikáció, hogy mind ezt megtudjuk párunktól...az utolsó mondatod:

"A férfi azért az erősebbik nem, hogy a GYENGÉBBIK nemmel kellőképpen bánjon, nem?"...eddig azon volt a vita, hogy a nőket elnyomják, márpedig legyen esélyegyenlőség stb...ilyen helyzetbe persze a nők végtelen árvák...úgy vélem, a szerelemben nincs erősebb, ill. gyengébb nem...attól mert férfi, nincs benne erősebb szerelem, mint a nőben. A tartós kapcsolathoz, két ember kell, egy rossz kapcsolathoz elég egy is

2011. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


Ez azért van mert a férfiak házasság után leszoknak a fürdésről... Tudod, oda-vissza vissza működnek a dolgok...

2011. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

és amit még az előző hozzászólásomhoz fűznék, a kommunikációs hiány a párkapcsolatban...sokszor az van, ha valamelyik fél megbántódik, csak fokozza a dolgot..nők részéről ha a férfi megkérdezi : "mi a baj, rosszat mondtam?"

erre a nő flegma duzzogó határozott "nem"-et mond...fordítva is hasonló a helyzet, mikor a férfi van megbántva, ahelyett, hogy megbeszélnék, inkább elmegy a kocsmába beb@szni

2011. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy azért igenis kettőn áll a vásár! A legtöbben szerintem ha úgy istenigazából őszintén magukba néznek, akkor kiderül, hogy bizony már ők sem masszírozzák meg a párjukat hetente, nem főznek mindennap kedvére valót, nem kényeztetik már olyan lelkesen férjüket az ágyban, nem ülnek be vele meccset nézni, és még estig sorolhatnám. A férj és a feleség is rengeteg dolgot meg tesz a házasság előtt, amit később lustaságból, monotonitás miatt már nem. A nő amíg csak járnak, legalább havonta egyszer kicsípi magát, aztán már a moziba se hajlandó még a haját se meg mosni. Ezek után szerintem nem csoda, hogy ezzel egyidejűen a férfiak is kezdenek alábbhagyni. Nem vesznek virágot, nem visznek színházba, stb. Ez az élet rendje: valamit valamiért.
2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
férfiszemmel csodás volt ezeket a válaszokat végigolvasnom...
2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de nagyon erősen hiszem, hogy a férfi szó valamilyen nyelven bunkó barom állat-ot jelent.

És bocsánatot kérek az állatoktól, ez rájuk nézve sértés." - Aagggggrrrhhhh.... Teeee, leszbikus asszonyállat!!!


Kérdező: Amelyik nő olyan balga, hogy a kapcsolat kellős közepén is azt várja el, hogy a férfi ugráljon neki, minden nap virágot vegyen és ajándékokat, folyamatosan bókolgasson, annak még soha nem volt azelőtt kapcsolata.

"2 ember kell ahhoz, hogy tönkremenjen egy kapcsolat" - csak ezt neeeee! Szakításkor meg már megváltozik ez a vélemény és az lesz a duma, hogy csak a férfi a hibás, hogy hanyagolt és nem mutatta ki az érzelmeit. Én menekülnék míg lehet...

2011. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!