Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok anyával mit kezdeni.

Figyelt kérdés

Elegem van anyából. Mikor tesómmal megszületünk akkor utána már nem dolgozott. Akkor elviselhető volt. Most egy jó féléve dolgozik, vállakozást nyitottak egy volt osztálytársam anyjával. Azóta ideges / jó ezt elfogadom hogy ideges mindenért/ és hogy tesom már nem tanul itthon apa az meg váltózó időben van itthon rajtam csattan az egész. Utóbbi időbe alig hallottam tőle kedves szót felém. Jó most nem azt várom hogy szeretlek vagy hogy ölelgesen csak ugy általánosan. Régebb óta fojton mondják /már előtte is/ , hogy milyen hülye vagyok meg hogy semmit se fogok majd elérni stb. Tesómmal még mindig ölni szoktuk egymást szavakkal független attól hogy 120 kmre lakik bár egyre elviselhetőbbek vagyunk. Anya akárhányszor itthon van tesóm észre se vesz őt ajnározza. De ehhez már hozzá szoktam hogy ő a kedvence mindenkinek. Mama is olyan mint anya csak nyugdijas kivitelbe.

Másik része akárhányszor van valami ahova szeretnék menni és mondjuk tudom előtte két héttel mondom neki azt mondja jó persze mehetsz két nappal előtte felejtsd el nem mehetsz. Mikor kérdezem hogy miért nem akkor nem mond rá semmit. Pedig az se lehet hogy azért mert nem ismerik azokat akikkel mennék. Többnyire ismerik a barátaim. Mindről tudják hogy megbízhatók meg vannak köztük idősebbek is. Nem értem őket.


2011. márc. 28. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokan vannak hasonló helyzetben. Tudod, attól, hogy valaki szül egy vagy két gyereket, még nem lesz bölcs, sem angyallá nem válik. Tehát a szülők is emberek, az anyukák is. Kivált mikor ilyen idegbajos helyzet van. Légy egy kicsit türelmes hozzá. Próbáld jobban szeretni. Ne is titkold. Kedveskedj egy kis csokival, vagy amivel lehet. Gondold azt, hogy neked kell megszelidítened őt. Lassan, türelmesen, ne add fel akkor sem, ha az elején nem sikerül. Nehéz az anyukáknak. Gyakran kiábrándultak, csalódottak, reményvesztettek. Kikopik belőlük a szeretet.Gondold azt, hogy neked kell megszépítened a napjait. Csak türelem kérdése. Ne add fel. És ha minden sikerül, bízni fog benned, és kéreszkedned sem kell, elenged, ahová csak szeretnéd. És szeretni is fog persze.
2011. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!