Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyagias, onzo es zsarnok...

Egy anyagias, onzo es zsarnok anyaval mit lehet kezdeni? .

Figyelt kérdés
...ahhoz,hogy jo kapcsolatot lehessen apolni vele.
2011. aug. 7. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyezkedni, alkudozni!
2011. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NA EZ ENGEM IS NAGYON ÉRDEKELNE - TOTÁL UE. - :(
2011. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit több részletet lehet kérni?
2011. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy anyagias, önző és zsarnok anyával soha nem lehet jó kapcsolatot ápolni, éppen azért, mert zsarnok és önző.


Zsarnoknak és önzőnek szolga kell, cseléd, és mindig meghunyászkodó ember, akit dróton rángathat. Ha te nem ilyen ember vagy, és nem is szeretnél ilyenné lenni, akkor az egyetlen jó kapcsolattartási mód az, ha minél messzebb költözöl tőle, minél ritkábban kommunikálsz vele, de az a legjobb, ha minél hamarabb elfelejted azt, hogy létezik.

2011. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenbe beleszol,ha nem kerdem a velemenyet,mondja,sot, parancsolja mit tegyek,ha tenyleg tanacsot kerek, nem tud,vagy rossz tanacsot ad. Nem peldakep elottem (bar a penzel jol banik,tud sporolni,meg tudja keresni), az emberseget,gyengedseget nagyon hianyolom. Nem latogat soha,kozel lakunk,mindig kene menjek segiteni. Sosem vagyok eleg jo neki,nem buszke ram.....mas kerdes?
2011. aug. 7. 22:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Most ott tartok,hogy az a keresem,hogy normalisan beszeljen velem (mert altalaban lekezelo,parancsolo, gunyolodo,elegedetlen stb.) es amikro tudok megyek neki segiteni, DE KIJELENTETTEM,HA TOVABBRA IS UGY BANIK VELEM,HOGY EN VAGYOK AZ UTOLSO (egyetlen gyereke), AKKOR EN IS IGY FOGOK,MINEN MAS AZ ELSO, ES UTANA, HA RAEREK KOVETKEZIK O.
2011. aug. 7. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg is oldottad a problémét:). Ne hagyd semmiképp magad, ha szóvá teszi, mond el miért.
2011. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
El kell kerülni. Ha nem akarsz állandóan hontalanul csavarogni, vonulj félre tanulás címszóval, (nem írtad a korod, de felnőttként is lehet "tanulni", ha annyira arrogáns, hogy tanulni sem hagy.... írd meg a korod inkább, akkor jobban tudok ötletelni.. De ha felnőtt vagy, esetleg költözz egy időre a partneredhez, vagy vállalj külföldi munkát...
2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
32 eves vagyok. Mar o kuldott kulfoldre,de nem vagyok,van lakasom,munkam. Mikor o volt kulfoldon sokaig,akkor voltam a legnyugodtam,mar tanacsoltam neki menjen o. De otletet tovabbra is varok,szeretek itt lenni (a szulok kozelebe szeretnek), parom jelenleg nincs, buknak ram,de most egyedulletre van szuksegem,hogy rendbe tegyem a dolgaimat.
2011. aug. 7. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat, hogy kérdeztem tanulsz-e még, de akkor még nem láttam a kommentjeidet, amelyben több részletet megosztottál. A második kommentedben leírtakat tanácsolnám akkor, de már túl is vagy rajta. Az ilyennel pontosan így kell bánni, ki kell osztani, és kész.
2011. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!