Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával aki a magán életedben vájkál és megmondja hogy hogyan kell bánni egy nővel?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok de még mindig bele szól a kapcsoltaimban ha találkozok vele,mindig kérdezi hogy minden ok megvagytok?!Ezzel semmi baj nem lenne de mintha egy kis rossz indulatot és féltékenykedést éreznék benne,hozzák kell tennem hogy az ő házassága egy nagy semmi volt és apám is el hagyta egy nő miatt,úgy állít be mint az apámat egy mocsok ganéjnak,pedig soha egy barátnőmet nem csaltam meg és mindig rendesen bántam velük!Most próbálja elhitetni velem hogy én sem vagyok különb az apámnál ,pedig ég és föld köztünk a különbség,tény hogy apám semmiben nem vette,de az oka is megvolt rá!

Mindenért cseszegette szerencsétlent,ha valami nem ott volt ahol lennie kellett vagy épen nem lett vissza rakva már le üvöltötte a fejét.

Apám reggeltől estig dolgozott tiszteségesen,mindig tele volt a hűtő,nem is keresett rosszul!

Most nem tudom hogy ezeket a dolgokat rajtam próbálja e levezetni vagy miért csinálja ezt??Vagy mit lehetne vele kezdeni??Szakítsam meg vele végleg a kapcsolatot??


2011. júl. 9. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy elviselhetetlen hárpia lett belőle,amúgy is az volt de most még jobban!Egyszerűen már találkozni sincs kedvem vele!
2011. júl. 9. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele ilyenekről beszélgetni! Ha meg bele kezd hagyd ott aztán szüneteltesd a találkozást! Talán észre veszi majd magát. Ha nem akkor tégy belátásod szerint. Vagy esetleg beszéld meg vele normálisan, hogy mi a fene baja van veled? Mást nem nagyon tudsz vele csinálni!
2011. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
32 vagyok, no, hasonlo a problemam, nekem meg nem sikerult orvosolni, most meg probalkozok kis ideig azzal,hogy rendszeresen elmondom mi zavar es vegye figyelembe, majd utana szandekszom elfogadni ugy ahogy van (amihez azt fogom tarsitani,hogyha nem veszi figyelembe a mit akarok,hogy nem vonom be a dolgaimba), majd,ha ez sem mukodik, nem hagyhatom,hogy tonkre tegyen...ennek 2-3 evet adok,ezt mar tudatosan,hogy probalok tenni ellene. Sok sikert!
2011. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!