Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esélye van egy barátság...

Milyen esélye van egy barátságnak, ha az egyik fél úgy érzi csak ő ad bele a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
a másik fél ugyanúgy belead mindent sőt, de erről nem lehet meggyőzni az egyiket aki úgy érzi csak ő ad bele.
2011. márc. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Már rég rossz.:( Meg kell beszélni a problémákat. Mit ad bele pontosan akiről úgy gondolja a másik, hogy nem ad bele stb..


L/19

2011. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elmesélem az én rövid történetem: volt egy pasim és az ő haverja is összejött egy csajjal, a csajjal barátnők lettünk de időközben a pasi kilépett az életemből.A barátság megmaradt, úgy éreztem tűzbe tenném érte a kezem és vakon megbíztam benne, aztán egyszer csak lefeküdt azzal az emberrel akit szerettem és párkapcsolati viszony volt köztünk és aki felcsinálta( ezért még nagyobb hülye..).Ezelőtt az incidens előtt mindenben segítettem neki, sőt mikor megtudtam hogy terhes és hogy pláne kitől, akkor én voltam a kezdeményező és segítettem neki ahol tudtam( kocsim volt, sokszor vittem be pestre a nagyanyjához, használhatta a telefonom, a szülés után is kockáztattam azt hogy gyerekkel vittem fel őket pestre.)aztán mikor a sok "ingyen telefonhasználattól" kijött a több tízezres telefonszámla és amikor már percenként hívogatott azért hogy mikor érek rá mert neki intézkedni valója van(magyarán taxizzak vele..) akkor gondolkodtam el igazán, hogy ez egy barátság!???? :s

És úgy döntöttem hanyagolom, mert sem a barátságban sem pedig egyébként nem jöttem ki jól( ezalatt a családi dolgokat értem, mert anyukám nem kedvelte, sőt...) és úgy éreztem két tűz között voltam..

és attól a naptól kezdve hogy nem hívtam vissza amikor ő hívott és nem akkor találkoztunk amikor ő szerette volna, sokkal jobb az életem.

Már kezdtem úgy érezni hogy csak kihasznált, de nem látványosan csinálta, hanem elhitette velem hogy barátnők vagyunk és számíthatok rá, ezzel szemben sosem volt pénze semmire és ebből kifolyólag még munkája sem, szóval szinte teljes egészében rám támaszkodhatott.

Gondold át mit miért és kiért teszel!

2011. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaaa 20:49-es voltam és 25/L
2011. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelek 20:49-es de ezt a barátságot még meg akarom/akarjuk menteni
2011. márc. 29. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

20:49-es vagyok!

akkor mi is itt a kérdés??

akkor azt tanácsolom hogy valamelyikőtök aki kevesebbet adott a barátságba, az vegyen vissza a "lendületből"

2011. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mind2en sokat adunk bele csak az egyik fél most nem jól látja a dolgokat és nem tudom, hogy ébresszem rá, hogy igen is nem csak ő az aki belead stb
2011. márc. 29. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

20:49-es vagyok:

akkor hagyj neki időt.hagyjd hogy átgondolja a dolgokat, ha magától rájön dolgokra akkor a következő felmerülő problémát is meg tudjátok beszélni.

2011. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!