Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy egy 40 éves pasi becsajozzon 1,5 hét alatt?

Figyelt kérdés
nem mászkálós, nem csajozós típus, legalábbis nekem ez jött le, így ismertem meg másfél év alatt. Mielőtt összejöttünk akkor sem volt hosszú ideje tartós kapcsolata, nem élt együtt senkivel. Másfél hete szakítottunk, csak kíváncsisággképpen kérdezem hogy lehet az hogy ilyen kevés idő alatt már új nője legyen?
2011. szept. 23. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, h nem "minden arany, ami fénylik"

Volt egy pasim, 1 évig voltunk kb. együtt, naponta 4szer elmondta mennyire szeret, aztán egyszercsak "dobott". viccen kívül!! Én meg néztem, h mi van?? Olyan mérges lettem rá, hogy rögtön ki is ábrándultam belőle.

Néha annyira szerelmes az ember, h nem vesz észre dolgokat. De az is lehet, h a volt párodnak csak szerencséje volt....

2011. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámenős a nője, miért ne, vagy valaki összehozza őket. Vagy régebben kezdődött, nem 1 hete.
2011. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esély mindig van rá és egy perc is elég,hogy meglássa azt,akihez aztán odamegy és elkezdenek beszélgetni,vagy csak felszedi egy estére,amiből aztán lesz hosszabb kapcsolat.

Az is valószínű,hogy ez a kapcsolat már korábban kezdődött,csak most merték felvállalni egymást.

Sok magyarázat lehet,a lényeg,hogy egyáltalán nem lehetetlen 1,5 hét alatt kapcsolatot kialakítani.

2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőt 5 perc alatt is fel lehet szedni. Kérdés, hogy kapcsolat lesz-e belőle.

Ha a kérdés az, hogy neked van-e még esélyed nála, vagy már elfelejtett - nehéz megmondani. Attól függ, melyik típus, aki kézzel-lábbal ragaszkodik ahhoz, hogy neki 40 évesen tartós kapcsolat kell, vagy az, aki azt mondja, hogy jobb egyedül, mint rossz társaságban. Akit én ismerek, és hasonló, mint amit leírtál, az az utóbbit vallja, és nem fél attól, hogy egyedül marad.

2011. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenre nagy esély van... Több szcenárió is lehetséges, pl el volt nyomva és most felszabadultan-vidáman rója az utcákat. Az ilyenekre a nők tapadnak mint a légypapírra, vagy csak simán kiéli magát.

Komoly dolog is megindulhat pár nap alatt, ami aztán holtig tartó is lehet.


DE az is lehet, hogy ez a sztori régebben kezdődött (ez a gyakoribb). :P


Mindig minden két emberen múlik (legalább a rossz emberimseret/rózsaszín köd miatti miatti hibás választás), lehet nem kapta meg azt amire vágyott.


Nem szándékom leoltani, de kicsit egyensúlyi állapotot teremtek a kommentek között...

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. igazából nem tudom hogy van-e új nője vagy sincs. csak kíváncsiságiképp kérdeztem
2011. szept. 23. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha normális, nincs gyereke, esetleg jóképű is, hát 5 perc alatt is.
2011. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. 40 éves korban legvonzóbb a férfi, szerintem. Szóval ha képes felismerni azt, hogy egy nő végigméri és utána odamegy kezdeményezni, akkor elég 20 perc ahhoz, hogy új párja legyen.
2011. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Akár már a szakítás napján is lehet. (előtte is)
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kár hogy nekem 22 éves lányként nem ilyen egyszerű mint egy 40 éves pasiként...
2011. szept. 23. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!