Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjemet ismerve...

Mit tegyek? A férjemet ismerve zsarolni fog.

Figyelt kérdés
El akarok válni 1év után,de ő nem egyezik bele.Nyáron fogom befelyezni a sulit,és végre már nem leszek eltartott,lesz munkám.Az autóm most szervizben van(amit ő fizet),szeretném eladni,hogy legyen pénzem,de nem engedi mert ő vette.Tudom hogy ha most elköltözöm anyámhoz,az autót csak úgy hozhatom majd el,ha kifizetem.Nincs munkám(2 iskolába járok),nincs pénzem....mit tehetek?Attól is félek,hogy átiratja a nevére.
2011. márc. 30. 09:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
59%
Ha a te neveden van az autó akkor hogyan venné el?
2011. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Ha ő vette az autót,akkor azért van valami beleszólása,ha elakarod adni? Miért vagy abban biztos,hogy a suli után valóban lesz munkád,amiből el tudod tartani magadat?

Egyáltalán miért mentél hozzá? Ha te el akarsz válni,akkor is elválasztanak,ha ő nem egyezik bele. A vagyonmegosztásnál lehetnek gondjaid,mert amit közösen szereztetek,az közös.

2011. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
56%

Első válaszolóé a pont :)

A te neveden van az autó, a te beleegyezésed nélkül nem írathatja át, vicces lenne :D

Tehát oda viszed a kocsidat, ahová akarod.

2011. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Haha, arra jó volt, hogy eltartson míg tanulsz, meg autót vegyen neked, most meg már kell a francnak. Hát ha a támogattatásodat olyan jól megoldottad vele, biztos kitalálsz erre is valamit.
2011. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%
Ha van hozzá gyomrod,akkor hozd el a kocsit.Nekem nem lenne,az biztos.Az ilyenek miatt általánosítják a nőket..
2011. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Hát voltak(vannak)tisztázatlan ügyei,ezért gondolom hogy simán átirná.A többi okoskodónak meg üzenem,hogy egyrészt fogalmuk sincs az életemről,mi hogy van(volt),szoval az okoskodó kötekedni vágyó p*rasztokra nem vagyok kiváncsi.Majd ha tele lesztek ti is daganatokkal a stressztől akkor ugathattok!
2011. márc. 30. 10:10
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ezzel a stílussal nem sok jóra számíthatsz!!!
2011. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%

Öh ja, én is tele vagyok betegségekkel a stressz miatt, csak én tartom el a páromat, mert jelenleg ő tanul még. De érdekes módon a tandíját, meg a kocsiját nem én állnám (ha lenne)

Szóval tekintve a körülményeket amiket fentebb írtál, bocsi, de nekem is az jön le, ami a többieknek 20/L

2011. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%

Azok, akik csunyasagokat irnak rad, tenyleg nem tudjak, hogy mi van a hatterben, de ennek te vagy az oka, mert nem irtad le a hatteret :) Irj le mindent reszletesen, es tudunk erdemben valaszolni!

Amugy fel a fejjel, ha teljesen a te neveden van a kocsi, nem irathatja at az overe, csak a te beleegyezeseddel (tudtommal)...

2011. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha lesz időm, akkor sajnálni foglak...
2011. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!