Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan férj és...

Milyen ember az olyan férj és apa, aki próbál zsarolni és bántani szavakkal, tettekkel, amikor vitázunk és valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné?

Figyelt kérdés

Rajta kaptam hazugságokon, sőt lehet meg is csalt, de tagadja, viszont rengeteg hazugságára fény derült és veszekedtünk. Mondtam neki most már bizalmatlan vagyok felé és nem tudok elhinni dolgokat, hisz hazudott,a szemembe, rezzenéstelen arccal!! Ő mindenféle undorítót mondott és sok mindent vágott a fejemhez, amikkel megbántott, mert felhoztam a válást. Ő nem akar válni, de én nem tudok így élni, borzasztó mik derültek ki és miket mondott. Feltörte a leveleimet, elolvasgatta őket, ha válásra kerülne a sor, azt mondta majd én rosszul járok, mert nekem nem jár semmi és hasonlók. Még a kisbabánkra sem gondol. Ne bírom már, kibírhatatlan. Ő állítja nincs senkije és bújik hozzám, szeretgetne, de én elutasítom. Annyi sok mocskos dolgot mondott és hazudozott nekem össze...

Ezek csak hirtelen felindulásból? Vagy valóban ő ilyen rossz ember lenne? Ha szeret hogy tud ilyeneket mondani?

Megrendült a bizalmam, nem tudom hihetek-e neki. Ő azt mondja igen hazudott, de beismerte most és másban nem hazudott, nincs semmilyen szeretője.

Viszont én már tudok hinni. Ilyen rossz ember lenne? Így félreismertem?


2009. nov. 14. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az eljátszott bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni. Nem csodálom, ha nem hiszel neki. :S
2009. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ott kerül egy párkapcsolat/házasság a mélypontra, ha elkezdik egymás fejéhez vágni a dolgokat vagy akár az egyik fél tesz ezt. Meg a hazugságok?? Szerintem ebből nem húz ki egy jó alapos beszélgetés, se házassági tanácsadó. rossz embert választottál.

2009. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos van ilyen,hogy ennyire félre ismerjük a párunkat.Nehogy szülj még gyereket ebbe a házasságba akkor sem ha vele maradsz.Bár ha van eszed és lehetőséged elhagyod,és nem hagyod többé fenyegetni magad.Aki ennyire mélyre képes süllyedni,ott nincs min gondolkozni,hogy vele maradj-e.Én elhagynám a helyedbe ha tehetném.

Először össze kiabál és tesz mindenféle undorító dolgot,aztán meg szexelne..pfúúj,undorító,lehánynám.

2009. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez van akkor, ha nem ismerjük meg kellőképpen a párunkat még mielőtt komolyra fordulna a dolog.

Megérte volna a fáradságot.

Nem megfelelő erkölcsű emberrel kezdeni... ez a vége.

2009. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, most vagy pszichopata, akinek most jött elő az "igazi énje", vagy nem ismerted meg/ki rendesen...
2009. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg nem ismertem eléggé, de akkor úgy éreztem ismerem és szeretem. a gondok akkor kezdődtek, mikor már terhes voltam és ráadásul veszélyeztetett is, így nem tudtom minden félét csinálni és eljárkálni. Sok csúnya dolgot megcsinált akkor, de mindenen túljutottunk. Viszont most lelepleződött, sok hazugságra fény derült. És olyat is hallani a baráti társaságban, hogy megcsalt, még neveket is mondanak. A férjem mindent tagad és 2 hete kínlódás otthon, vagyis én nem engedem őt közeledni felém egyáltalán, visszautasítom, nem bírok így élni, bizonytalanságban. Ő könyörög és állítja, szeret, hiányzok neki, hiányzik minden porcikám, az, hogy odabújjak és hasonlók. De mikor összevitázunk, akkor meg goromba és ronda dolgokat vág a fejemhez. Ilyenkor még kevésbé érzem azt, hogy szükségem van rá, hisz mindig megbánt.

Hazugság hazugságot szül? Lehet hazugság minden? de ennyire tudná színlelni, hogy kíván és szeret és közben megcsal mással?

2009. nov. 14. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott a pikulába
2009. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férjed a legaljasabbak közül való.Ha nem kapja meg amit akar,rögtön vadállattá aljas szemétládává változik.Erre a viselkedésre számíts egy eseteleges válásnál is.Gátlástalan és egoista.Ha az enyém nem leszel másé sem.Gusztustalanok az ilyen emberek,de neked kell eldönteni,hogy tudsz-e akarsz-e egy ilyen jellemtelen senkiházival tovább élni.Szerintem jobb lenne neked is és a gyerekednek is ha megszabadulnátok tőle.Figyeld meg,hogy majd akkor mutatja ki igazán a foga fehérjét,amikor azt érzi végleg elveszített.Undormány ocsmány egy pasas lehet,én egy percig nem maradnék tovább vele.
2009. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, mi lett veletek, megírnád?
2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!