Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam, hogy a férfi aki...

Megtudtam, hogy a férfi aki tetszik,40 éves. Azt hittem, csak 32-33 lehet, igy külsőt nézve. Adjak esélyt mégis a dolognak (he lenne valami)?

Figyelt kérdés
Volt már egyszer egy pasim, aki 11 évvel idősebb volt nálam, 2 évet voltunk együtt. Azóta semmi 2 évig, és most ujra megtetszett valaki, akivel jól el is lehet beszélgetni, hülyülni, érdekes ember is (zenész), egy szó mint száz: eléggé megtetszett. A korát nem is kérdeztem mikor megismerkedtünk, csak mostanában tudtam meg a Facebookjáról. Emigy tényleg elvagyunk, igaz még csak alig három hete ismerem, de mintha már száz éve ismernénk egymást-hasonló hobbyk, érdeklődési kör, szóval van elég közös téma is. Egy a társaságunk, nemrég "csapódott" hozzánk, egy közös ismerős által. És most kételyeim vannak, mennyire engedjem magamhoz közel.. Mintha ő is érezne valamiféle vonzalmat, sőt az egész társaságból mi kettem vagyunk legtöbbet együtt is. Hívott már el kettesben sétálni, meg kávézóba is. 23 vagyok egyébként.
2011. júl. 6. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség nem igazán számít.

Figyelj...próbáld meg, milyen lenne vele lenni a kora ellenére is, ha eddig nem zavart, nem hiszem, hogy ezután fog. Ha nem jön be, mondhatod hogy byebye... :)

2011. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg aztán majd lesz valami. ha csak néhány kellemes hónapot is töltötök együtt az is valami. vedd lazán, próbáld ki
2011. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem veszítesz semmit ha megpróbálod.
2011. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végülis igaz, egy próbát megér. Csak egy kicsit tartok attól, hogy azonnal házasságot, családot akar majd, az exem pont ezt csinálta (fél év után már tervezte a házasságot én meg még nagyon nem voltam kész rá). Nem szeretem mikor sürgetnek, főleg nem olyasmibene amire még nem érzem magam késznek. Ezért is ven bennem egy kis plusz félelem.
2011. júl. 6. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

hasonlóan voltam, nagyon jókat beszélgettünk, és csak később tudtam meg, hogy 37 éves (én 20 vagyok).

kicsit aggódtam a korkülönbség miatt, de nem érződik, csak annyiban, hogy ő tapasztaltabb, több dolgot átélt az életben.

Összejöttünk, és egy éve együtt vagyunk. :)

sztem adj nyugodtan 1 esélyt neki!

2011. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk a párom felhozta a házasság-témát, de megbeszéltük, hogy csak akkor vágunk bele, ha kijártam az iskolát.

egyébként én már most is belevágnék, csak suli mellett még nem akarok.

2011. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hú, de libabőrös lettem, utolsó :). Szerintem hagyom akkor, fejlődjenek a dolgok aztán meglátjuk! Köszi a válaszokat!
2011. júl. 6. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki esélyt, főleg ha eddig fel sem merült benned, hogy ennyivel idősebb. Kár lenne emiatt lemondani róla.
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora korkülönbség előbb-utóbb gond lesz,de ha nem feltétlenül a jövendőbeli férjed, gyerekeid apját látod benne, nem gond.
2011. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!