Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek ha...

Mi lenne a véleményetek ha lányotok egy külföldivel jönne össze / házasodna meg?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy svéd vagy egy norvég nemzetiségű férfival. Elfogadnátok?Vagy örülnétek neki? ( kiköltözne esetleg Svédországba/Norvégiába-esetleg véglegesen- és ritkábban járna haza.)
2011. márc. 30. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magam is külföldivel házasodtam, ezért természetesen a saját lányomat sem tiltom majd más nemzet fiaitól, hülyeségnek is tartom.
2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Elfogadnám. Van az exem családjában valaki, aki kiment Svédbe és ott nősült, ott van családja. Megérteném, ha nem egy Svéd férfi akarna ideköltözni, hanem a lányom akarna odamenni. Nehéz lenne, de érthető döntés.
2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
bár én a lány vagyok , de a szüleim örülnek hogy boldog vagyok. persze az hogy skandináviában élünk az nekik is és kicsit nekem is rossz mivel ritkán látjuk egymást, de neten szinte napi szinten tartjuk a kapcsolatot.
2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
En is kulfoldre hazasodtam igy a gyermekemet sem tiltanam kulfolditol. Raadasul en meg a hazassagom elott kitelepultem es nem Europaba hanem a vilag masik foldtekere, min 22 orai repuloutra. Anyukam kenytelen volt elfogadni dontesem, bar meg mindig nem ert egyet vele. ennek mar 10 eve lassan.
2011. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kicsit érdekesre sikerült megfogalmaznom a "magyarázós részt" de örülök a válaszoknak :-)
2011. márc. 30. 15:55
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
az én barátom svéd állampolgár (de valójában kurd). az én szüleim teljesen elfogadták és szeretik. Azt is támogatják, hogy Svédországba költözzek, mondjuk nem csak a barátom miatt, hanem mert ott sokkal jobb lehetőségeim lesznek mint itthon
2011. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én is kûlfôldôn élek és a bàtyàm is, a szûleink kettesben maradtak a kutyàkkal.. Nagyon nehéz elfogadni mindenkinek, de ez van.. Nehéz ròla beszélni, mert van ùgy hogy beleszakad a szìvem, hogy nem làthatom anyàmékat, màskor meg a boldogsàgtòl ki se làtok a fejembôl... A szûlôi részrôl meg csak annyit tudok, hogy ìgy hogy mind a ketten elmentûnk, nagyon nehéz nekik, de legalàbb tudjàk hogy itt boldogok vagyunk...
2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Én kifejezetten örülnék egy svéd vagy norvég vőnek:-) Tudnám, hogy a lányom azokon a helyeken biztonságban, és jólétben fog élni. Küldeném is! :-) Sőt, lehet, hogy én is bebújnék az egyik bőröndjükbe, vigyenek magukkal:-))
2011. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:-)
2011. márc. 30. 16:30
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, mert az embernek be kell teljesitenie az almait, vagyait, ha van ra mod. Az a lenyeg, hogy boldog legyel. En sokkal messzebbre hazasodtam, mint Skandinavia (USA) es a szuleim elfogadtak. Azt nem gondolom, hogy a szuleimnek konnyu volt az elejen, mert fajt a szivuk, de sosem mondtak semmi rosszat. Voltak nem is kevesen ismerosok, tavolabbi rokonok, akik azt mondtak, hogy ok nem engedtek volna meg, hogy hozzamenjek a ferjemhez a tavolsag miatt, de en ezt onzosegnek tartom, mert felnott embernek nem avatkozhatnak bele az eletebe ilyen szinten. Jobb lenne boldogtalannak latni a gyerekemet magam korul, mint boldognak mashol? Testverem Magyarorszagon el. A szuleim ritkabban tudnak vele beszelni, mint velem...
2011. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!