Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat egy külföldivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat egy külföldivel, tapasztalatok, aki próbálta már?

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, ő itt tanul nálunk, szóval nem távkapcsolat. Egyelőre még csak ismerkedünk, nem tudom mi lesz belőle. Én már régóta szeretnék komoly kapcsolatot, de eddig nem nagyon találtam olyat akivel ezt el tudtam volna képzelni. Őt viszont kezdem nagyon megkedvelni, de aggódom a körülmények miatt. Ő olasz, beszél magyarul, de csak egy kicsit, én olaszul kb 3-4 hónapot tanultam anno, akkor se túl intenzíven, ismerek pár fontosabb szót, ragozást, de ahhoz kevés, hogy mélyebben elbeszélgessünk. Angolul egész jól beszélek és az neki is jól megy, szóval van közös nyelv csak hát mégis bonyolultabb mint egy magyarral és félek, hogy félreértjük majd egymást és abból lesz konfliktusunk. Mennyire szokott ebből probléma lenni? Feleslegesen aggódom? Kulturális különbségek?
2011. okt. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódsz. Csak vigyázz, hogy mit akar megetetni veled. Ha azt mondja, hogy nyúl, akkor gyanakodj.
2011. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisebb kulturális konfliktusok felmerülhetnek majd, de egy normális kapcsolatban ezeket szépen meg kell beszélni, elmagyarázni és elfogadni.

Én egy ír fiúval vagyok kapcsolatban lassan 10 hónapja.

De ha szeretitek egymást, nem lesznek igazi akadályok a kultúrális gátak, meg európán belül annyira nagyok nincsenek. Komolyabb probléma lenne ha pl közel-keletről vagy afrikából vagy ázsiából való lenne az illető pasi.

2011. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhhhh... Véletlenül nem ismer még olaszokat Magyarországon? Olaszt tanulok és szeretném gyakorolni a nyelvet... Persze nem ismerek olaszokat. :(

Bocsi az offért.

Egyébként szerintem nem lehet probléma, az olaszok kultúrája nem igen tér el a miénktől. Legalábbis nagyjából. :)

17/L

2011. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami? :)
2012. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!