Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok külföldivel?

Összeházasodnátok külföldivel?

Figyelt kérdés
Aki nem, azért miért mondana nemet?
2009. ápr. 17. 21:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Hát persze.Nem a náció fontos.
2009. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
azért=az*
2009. ápr. 17. 21:43
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Én igen! :)
2009. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne? Nem mindegy milyen nemzetiségű, ha szeretjük egymást?
2009. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%

En nem. Kulfoldon elek, magyar a ferjem. Nem is hazasodtam volna kulfoldivel. Nem a sajat anyanyelven az embernek sokkal nehezebb kifejezni a gondolatait, megha jol is beszeli a nyelvet. Ha latogatoba megy az ember a masik csaladjahoz, tolmacsolni kell, mert altalaban csak az egyik fel alkalmazkodik a masikhoz, max. a masik egy minimalis nyelvtudast szed ossze.

Utalnam, hogy a ferjem nem ertekeli a foztjeimet, a jo hagyomanyos magyarkonyhat. Valljuk be minden nemzet azert a sajat kosztjat reszesiti elonyben.

Vegul, de nem utolso sorban: a magyar ferfiak messze verik a kulfoldieket. Ez a tapasztalatom. Sehol sincs kolbaszbol a kerites. Mindenutt vannak jo es rossz ferjek. Maximum a kulturalis kulonbsegekkel is meg kell kuzdenie, aki kulfoldi ferjet valaszt.

2009. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Sok rémtörténetet lehet hallani :)

És a kulturális különbségek is mélyek

2009. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
En osszehazasodtam, nem bantam meg, ha megint megkerne a kezem, megint igent mondanek. :)
2009. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem. De nem azért, mert másik náció. Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ha gyerek születik a kapcsolatból, és bármilyen okból tönkremegy a kapcsolat, akkor az extrán nagy terhet jelent az elvált szülőknek, és a gyerekeknek is. És sajnos erre is gondolni kell, mert bármi előfordulhat, és hiába válnak el békében, ha mondjuk több ezer km van az országaik között, és az egyik fél csak nagy ritkán láthatja a gyermekeit.
2009. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Annyira igen, hogy jövő héten megyünk időpontot kérni az anyakönyvvezetőhöz.
2009. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem! Nekem a világ legjobb genetikai állományú nője kell! És azok a magyarok!
2009. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!