Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már így? :S

Voltatok már így? :S

Figyelt kérdés
nem otthon lakom, de honvágyam van, viszont hazamenni sincs kedvem egyáltalán. Mit csináljak, hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2011. márc. 31. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Hát talán haza mehetnél egy hétre de hozzátartozóidat is áthívhatnád :)
2011. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így még nem voltam, de azt hiszem tisztáznod kellene magadban az okokat. Mégis: hol lennél szívesebben? Azt a helyet kellene jobban megszeretned. Mi tart vissza attól, hogy haza menj?
2011. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Én is igy vagyok. Én az ország nyugati felében lakom, a család többi tagja keleten. De nem véletlenül jöttem el ide...... igy ha erőt vesz rajtam a honvágy, hazautazom pár napra, az kigyógyit belőle, és újjabb 3-4 évig kelet felé sem akarok még nézni sem. :)))))))))))))))))
2011. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

haza mehetnék de ott előbb utóbb úgy is sok konfliktus lesz.

Egyébként nem haragból költöztem el

2011. márc. 31. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a világban bárhol otthon vagy beszéljenek akármilyen nyelven is.
2011. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajj :D sokat érek vele ha erre gondolok, attól még mindig nem tudom mitévő legyek vagy hogy küzdjem le ezt az érzést, úgy hogy boldog is tudjak lenni
2011. márc. 31. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt honvagyam, de hamar tultettem magam rajta es mostmar a tököm sem kivankozik haza.

Biztos jobb most Neked ahol vagy.

2011. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 1. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!