Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre, hogy fognak...

Szerintetek erre, hogy fognak reagálni a lányaim? 44/F

Figyelt kérdés

Van egy 17 és egy 19 éves lányom, az anyjuktól elváltam még régen.

A jelenlegi párom egy 20 éves lány.

Kicsit félek attól ,hogy ki fognak borulni ha megtudják ,hogy majdnem velük egy korú a párom.


2011. okt. 20. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
89%
AZTA!:)hasonlítanak is?:)
2011. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem várod el, hogy tiszteljék, talán nem lesz baj.
2011. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
75%
Biztos kiborulnak és milyen igazuk lesz... Te sem vagy komplett.
2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 A kérdező kommentje:

22:07


Annyiban ,hogy a páromnak is szőke haja van mint a 17 éves lányomnak.


Másban nem hasonlítanak.

2011. okt. 20. 22:09
 5/131 anonim ***** válasza:
88%
Én is kiborulnék,ha a középkorú apám elkezdene 20 éves csajokat hajkurászni..nem rosszindulatból mondom,de ezzel csak égeted magad.
2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem vezesd be úgy,hogy elmondod,te tolerálnád,ha egy 43 éves férfit mutatnának be neked mint vőjelöltet...

Csak aztán tényleg toleráld,ha megtörténik!

2011. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
84%
Én se bírnám.És ne is várd el tőlünk.Majd ha mégis szeretnének vele megismerkedni,akkor majd megteszik.
2011. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 A kérdező kommentje:

"Szerintem vezesd be úgy,hogy elmondod,te tolerálnád,ha egy 43 éves férfit mutatnának be neked mint vőjelöltet...

Csak aztán tényleg toleráld,ha megtörténik!"


Őszintén megmondom ,én kinyírnám a pasast.

2011. okt. 20. 22:12
 9/131 anonim ***** válasza:
90%
Erezz egyutt a gyermekeiddel! Ha igy teszel, es megprobalsz gondolatban az O helyukben lenni egy par percig, akkor megkapod a valaszt! Tudnodd kell, hogy egy gyermeknek ket szulore van szuksege, tehat nem tudni azt, hogy milyen kapcsolatod van a gyermekeiddel, de biztos, hogy nem toltottek veled annyi idot, mint szerettek volna, tehat mindig hianyoltak...ebben a korban nagy szukseguk van a szuleikre, tehat ne csodalkozz, ha nem fognak orulni, mivel inkabb vetelytarsnak fogjak nezni a kedvesedet! Talan a jelenlegi parod is ezert van veled egyutt, mivel hianyzik az edesapai szeretet az eletebol, es ezt nalad talalta meg!
2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló volt édesapámmal a helyzet. 42 évesen fiatal (max. 25 éves) nőcskékkel volt, majd 3 hónapnyi együttlét után elvett egy 24 évest, mikor én 19 voltam. Az első gondolatom: "hát peeersze, hogy nem a pénzéért van vele...". Kényszermosoly meg jó pofizás van, de én nagyon gáznak tartom, hogy a mostohaanyám simán a nővérem lehetne korban. Ha csak egy két évvel lenne nálam idősebb, az még kellemetlenebb. Számíts rá, hogy kérdőre fogják vonni, hogy tulajdonképpen mit is akar egy olyan idős férfitől, aki az apja lehetne. Ez csak természetes. A szülők új párját elfogadni amúgy is nehéz, de ha egykorúak, akkor lehetetlen.
2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!