Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Titeket mennyire...

Lányok, nők! Titeket mennyire vonz, ha egy férfi munkája tekintélyes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a pénz a lényeg, de vannak olyan munkakörök (orvos, ügyvéd, mérnök), akiknek a pénz mellé elismerés és tekintély is jár. Persze a szerelem nem foglalkozás alapján válogat, de mégis valamivel vonzóbbak az ilyen férfiak szerintem. Lehet azért érzek így, mert egy ilyen férfi nagyobb biztonságot tud nyújtani és jobb életkörülmények között élnek általában.
2011. márc. 31. 21:09
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
szerintem egy nő büszke lehet, ha egy orvospasival lép be valahova. ez nem csak a pénzről szól.
2011. márc. 31. 21:13
 2/58 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a biztonság a fizikai biztonságot jelenti. Tehát sokkal jobban vonz a széles váll, mint a vastag tárca.
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:12


Persze gondolom a te édesanyád nem gürcölt pénzért, hogy téged felneveljen, te szerencsétlen;)

2011. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
91%

Orvospasi. XD

Na ne már. Miért a nő legyen erre büszke? A férfi legyen büszke arra, hogy orvos. És különben sincs a fejére tetoválva, hogy mi a foglalkozása.

2011. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%
Főleg, ha az orvospasi összeborul az orvosnőktől kezdve az ápolónőkig mindenkivel. Na, sok minden lennék, de büszke az nem. Tanulj inkább Te orvosnak, és magadra legyél büszke.
2011. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező kommentje:

szerintem egy nő büszke lehet, ha egy orvospasival lép be valahova. ez nem csak a pénzről szól.


Bocs az offért, de Te elég egyszerű emberke lehetsz...

2011. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%
Igen, annyiból, hogy ezek felelősségteljes munkák (ha az ember komolyan veszi). És szeretem, ha egy férfi határozott, vállalja a felelősséget a tetteiért, mer döntést hozni kiélezett helyzetekben is.
2011. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jó kérdés. De előbb tisztázni kéne, hogy Magyarországon mit tekintünk "tekintélyes" foglalkozásnak. Ahogyan a hozzászólásokból is kiderül, az orvosnak nem biztos, hogy van presztízse, az ügyvédnek se egyértelműen... Más ötlet? :)
2011. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
72%

Max azért vonzana ha az egyenruhájába lenne.

I love man in uniform :D

2011. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
93%

"szerintem egy nő büszke lehet, ha egy orvospasival lép be valahova"

Miért, fehér köpenyben járnak a piacra is, vagy rá van írva a homlokukra, hogy orvos?? Akárhova lépsz be vele, csak te tudod úgyis, hogy mi a foglalkozása. Szóval, nem értem:)

2011. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!