Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény erről?

Mi a vélemény erről?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyerekkori barátja akinek van egy nővére és régen jártak. Született egy gyerekünk és én már nem tudok meg nem is akarok részt venni házibulikon amiken ez a lány és a tesója is ott van. A lényeg, hogy egyre több képet találok kettőjükről ahogy ölelgetik egymást és a lány nem rég szakított a barátjával. Rossz érzésem van lehet, hogy túl reagálom a dolgokat.
2011. ápr. 1. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hol találsz képeket róluk? Régi, vagy új képek ezek? Lehet, hogy csak véletlen, hogy most kerülnek elő. De emiatt ne tiltsd el a párodat a buliktól, és te is menj el (biztos, ami biztos, ne hagyd egyedül a csajjal). Lehet, hogy csak túlreagálod, de ez természetes ilyen helyzetben. Max. mond meg a párodnak, hogy időben haza akarsz érni, és ne maradjatok sokat.
2011. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek született gyereke? A párod barátjának? Vagy a csajnak? Ez nem értettem. :)
2011. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a kérdezö barátja a saját barátjának a hugával volt régebben együtt és lett közös gyerekük. Idöközben ennek a kapcsolatnak vége lett, és most a kérdezövel van együtt.

Most valahol a kérdezö talál képeket, és emiatt féltékeny - de hogy ezek új képek, vagy hol találja, arról nincs szó.

2011. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi gondoltam, hogy át kéne fogalmazni mert így nem volt elég egyértelmű csak siettem. Szóval nekem meg a páromnak van közös gyerekünk és egy közösségi portálon láttam a képeket amiket nem rég töltöttek fel. Ezek mostanában készültek az tuti. Nem tudok menni bulizni mert még csak 1,5 éves a kislányom inkább vele vagyok. Eltiltani meg ha akarnám se tudnám. Sokat veszekszünk és már nagyon a végét járjuk.
2011. ápr. 1. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagy féltékeny, mert nem vagy biztos magadban, és a ti szerelmetekben. Nem írtad, hogy min veszekszetek, de gondolja arra, hogy valamikor miért szerettetek egymásba, és próbáld újra feléleszteni a lángot valahogy. Mindenesetre egy 1,5 éves gyerek már elvan egy estére a nagyszülőkkel is, nyugodtan elmehetsz bulizni néha te is... Lehet, hogy párod a nőt hiányolja belőled, mert csak anyuka vagy/akarsz elnni? Persze én most csak a légből kapom az ötleteket, nem tudom, mi a gond...

Szóval fel a fejjel, ne add föl a kapcsolatot, próbáljátok valahogy rendbe hozni.

2011. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló gondolatain érdemes elgondolkodni, de nekem anyaként azért furcsa, hogy a párod nélküled jár (ezek szerint rendszeresen?) bulizni. Én rákérdeznék a képekre, hiszen ha a közösségi oldalon vannak, akkor nyilvánosak.
2011. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még valami: az ölelések csak barátiak, vagy félreérthetőek?
2011. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!