Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy 1,5 évig jár egy fiú és 1 lány. és 1hónap szakítás után a fiú már nemis emlékszik a lányra, és elfelejtette? Vagyis ezt mondja. Vélemény erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

jóvicc XD ...nagyon ócska szöveg ez, ne ülj fel neki.

hacsak nem lett teljes anméziája (amit kétlek) ez teljességgel lehetetlen.

2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören?

Kamu.

Valószínűleg így akar erősnek tűnni a srác.

L/23

2011. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
:D nem
2011. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Nagyképű a srác vagy nem tudom miért csinálja. Ilyen dolgokra emlékszünk. Még az egy éjszakás kalandokra is emlékeznek, vagy azért mert annyira jó volt nekik,vagy azért mert oltári rossz!
2011. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ahhoz az kell, hogy a fiú nagyon el legyen hidegülve a lánytól már a kapcsolat alatt. De mondjuk jó fél évig.Így elképzelhető, nyilván nem az, h nem emlékszik rá, hanem hogy egyszerűen nincs a gondolatai közt nap mint nap, lezártnak tekinti.
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a nincs hol megjegyeznie....
2011. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ilyen nem létezik. Hazudik és bántani akarhatja a lányt :S
2011. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejtette el. De valami történt, valami nagy törés benne, ami miatt már nem szereti.

Én a volt barátomba halálosan szerelmes voltam, aztán történt valami és egy hónap sem kellett hozzá, elmúlt bennem ez az érzés. Mintha hirtelen felébredtem volna. Mi is kb. másfél évig voltunk együtt és azt hittem, élni sem tudnék nélküle. Mégis egyik pillanatról a másikra megváltozott bennem minden. Aztán már hiába mondta ő, hogy még mindig szeret, már soha többet nem kellene.


A felejtés más. Az emlékek nem múlnak el, de ilyen esetben nem visszahúznak, inkább segítenek a továbblépésben.

2011. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Leírod kicsit részletesebben,kérdező?
2011. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

csak mert 1,5évig jártam egy sráccal, végig mondta hogy imád...szeret, de komolyan! Mindig...

és sajna hazudott is, én meguntam és szakítottam vele.

És mesélte a haverjának, vagyis több embertől is hallottam, h mondta nekik, hogy "Mivel a csaj már nem szeret engem, néis letéptem a falamról az összes közös képet, akkor még sirtam (kb 3napja) de mostanra már totálisan kihevertem a szakítást és tulvagyok rajta"

Csak fura elhinni, hogy nem jutok eszébe, amikor ő is eszembe jut olykor. Csak érdekelt a véleményetek...

Ja és minden csajjal flörtöl...:)

2011. febr. 27. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!