Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem szeret már szeretkezni...

Ki nem szeret már szeretkezni a társával? Csak mondjuk belemegy, nehogy megcsalják vagy esetleg a családi idillt így akarja megőrizni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem hoz lázba. De úgy egyáltalán nem hat meg maga a szex gondolata sem.

Nem tudnál olyan ffit hozni nekem aki bárhogy is beindítana.

Minap beszélgettünk erről a párommal, hogy ha minden számomra helyes pasi egy szál fügefalevélben rohangálna az sem hatna meg. És mire újra teljesen nő leszek, hát előbb érjük meg a mezítelen pasikat:)

2011. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, de hál istennek elmúlt. De nem magától. Én is azt hittem, hogy bennem van a hiba stb. Viszont nem bennem volt, hanem az egész olyan semmilyen volt, rutin, semmi izgalom, ráadásul én nem is nagyon tudtam elélvezni, így aztán nem láttam értelmét sem egy idő után, hogy na, most tudom, hogy "megyek be lefeküdni és biztos megint dugni akar". Aztán a párom is vágta, hogy nem lesz ez így jó. Utána munkaügyben kitelepül a pusztába két hétre. (Nem csajozni, nem vagyok naiv, lényeg az, hogy nem csajozhatott.) És ott gondolkodott egy csomót. Na mikor hazajött egy csokor rózsával kezdte és azóta megint működik. Na nem a rózsától. Rájött, hogy mondtam én neki dolgokat, de nem értette/nem vette komolyan, így nem is csinált semmit. Elkezdtük az elejéről az egészet. Nem volt szex, csak csókolóztunk, utána eljutottunk az előjátékig, és végig éreztette velem, hogy megőrül értem, kényeztetett, nem húzogatta egyből le a ruhámat, az első nem az volt, hogy ahogy gondolja, hogy most szex lesz, már fogja a mellem, nyúl a lábam közé meg ilyesmi. Odafigyelt a jelzéseimre, hogy mikor akarom én is, hogy tovább menjen meg ilyesmi. Eszméletlen jó volt. Szépen elmúlt a "lyuk érzésem", hogy engem csak meg akar dugni oszt' kész és én is megint elkezdtem bolondulni érte. Azóta is így van és nagyon jó. Pedig már kezdett elég bajos lenni a dolog, szerintem, ha nem "világosodik meg" akkor szétmentünk volna, de így remek szerencsére.


Nekem az volt a bajom, hogy teljesen elmaradt a bolondul értem, és mindent megtesz, hogy megkapjon érzés. Olyan volt, úgy csinálta, mintha úgy is tudja, hogy megdughat, és ne is teketóriázzunk, térjünk rá a lényegre. Így aztán elegem lett belőle. Ahogy ezen változtatott én is kinyíltam megint. :)

2011. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Csak mondjuk belemegy" ??? te jóságos isten... ez az amit soha az életben nem tudnék megtenni! ha van kedvem nekem is, és a férjemnek is a szexhez, akkor van szex... ha nekem vagy neki nincs, akkor meg nincs... ha ezt ép elméjű emberek nem tudják megoldani illetve tolerálni a másik szükségleteit, akkor inkább csaljon meg...de megalázni magam, "parancsra" vagy muszájból széttenni a lábam soha nem fogom...


amúgy meg szeretem a férjem és szeretkezni is szeretek vele...mikor kedvem van... ha meg nincs, akkor meg nincs és kész...

2011. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólónak.


De szerintem aki ide írt a problémájáról, annak nem néha nincs kedve,hanem egyáltalán nincs.

Te mit tennél ha mondjuk hetekig,hónapokig nincs a sexre igényed?A férjednek meg volna?Meg nem csalhat,mert akkor jaj neki,de értse meg,hogy most te belátható ideig nem sexelsz?Mert te parancsszóra nem tudsz,és akkor ő mit tegyen,hogy neki jó legyen?

2011. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom,hogy inkább csaljon meg.Hát akkor inkább azt minthogy parancsra sexelj.
2011. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
igen, inkább csaljon meg ha már akkora birka hogy nem tudja tűrtőztetni magát... ha meg valaki képes arra, hogy csak azért rakja szét a lábát (még ha ő nem is akarja), hogy a férje beleürítsen (merthogy nem elég neki ha kiveri vagy valami...)....háááát....nem tudom... rohadtul nem becsülheti magát az ilyen nő semmire sem.
2011. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után volt ilyen állapot, de közösen megoldottuk, úgy, hogy én nem féltem elmondani a problémáimat, ő meg mindent megtett, amit kértem. És így visszajött a kedv.
2011. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!