Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy nő azt érzi...

Normális ha egy nő azt érzi és azt akarja hogy megcsalják?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal Nő.Elég sok mindent átélt már, sok sok rosszat.Szülei alkoholisták,körülötte mindenki,a férfiak vissza éltek a szerelmével,a szépségével.Bárhova megy mindenhol csak azt hallja "de szép vagy"gyönyörű Nő vagy" stb.... Emberek zömével vagy leszólítják vagy belekötnek az irigység miatt.Véleményem szerint tényleg okos(az átlagnál sokkal okosabb) és tényleg szép.Érzemileg és lelkileg károsult ugye??

Nem rólam van szó hanem,egyik közeli ismerősömről.

Azt akarja és érzi hogy csalja meg a párja,szenvedni akar és érezni a vele járó szenvedést.Ismerem és tényleg sokat szenved és szenvedett.Van olyan időszak mikor tök jól van,de mikor elkapja a hév depresszióba esik.Mi a véleményetek erről??


2011. szept. 3. 09:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni,de semmi.Legutóbb tegnap este vagy is az elmúlt napokban volt egy ilyen ki rohanása.Xanaxot kért a barátjától,de azt nem tudja meg mondani mi bántja és mi fáj neki.Azt szokta hajkurászni hogy,hiányzik neki az anyai szeretet amit soha nem kapott meg,mert anyukája is alkoholista ugye említettem hogy mindenkije.
2011. szept. 3. 09:37
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt hogy,öngyikos akart lenni mondván semmi értelme az egésznek,nincs benne semmi jó,minden csak küszködés és szenvedés,de szerencsére ott voltam én és megállítottam hajnali 1kor mikor ki akart ugrani egy autó elé.Mit tudnék vele tenni,vagy épp mondani?
2011. szept. 3. 09:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus tudna neki segíteni!
2011. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Black_Star* ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen mértékü depresszíóval nem nagyon lehet mit kezdeni. Mivel a barátja vagy sok mindenben ssegíthetsz neki, de nem lehetsz mindig ott mellette, ezért én azt javasolom, hogy mindenképp vedd rá, hogy látogasson el egy pszichológushoz beszélgetésre.A xanax-ról is lekéne állítani mert csak az ember idegrendszerét teszi tönkre.Próbáljátok meg átbeszélni a problémáit, nyújts neki támaszt, és ha esetleg nem akar elmenni pszichológushoz, mennyetek együtt!Szerintem sok mindenben segíthet!Sok sikert hozzá!
2011. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam de,mivan ha ideig óráig jó csak?Ha nem segít teljesen??

Vázlatokba leírom mi történt vele nagyjából hogy értsétek.

Lehet nem lesz pontos előre is elnézést kérek érte.

-11 évesen szerelmes lett egy pasiba aki akkor volt 16,hazudott miatta,szökdösött de ezzel egyetembe a fiú,ivott,drogozott.... 3 öngyilkossági kísérlete volt

- 12 évesen lefeküdt vele,3 abortusza volt és a fiú tovább csinálta a dolgait, verte is ráadásul, a csaj ivott,gyógyszerezett 2 évig folyamatosan

- 3 év után elhagyta aztán 2 hét múlva talált egy másik személyt,aki ugyan így verte,láncra kötötte nem csinálhatott semmit és alpárian tudatlan volt

-aztán elment az előbb említett személy ekkor ő vissza talált a régihez

-annyi változás történt hogy most a fiú nem verte,nem ivott annyit,de a végére elfajultak a dolgok és 2 év után megint vége lett.

- eközben jött egy másik aki teljesen tönkre tette lelkileg....meggyötörte és a sárga földik taposta a lelki világát....soha nem hitt neki,nem bízott benne és így tovább...

-elment ő jött a mostani aki elvileg szeretné és megbecsülné de a lány vissza él ezzel,nem bízik benne hogy most ő gyötri a fiút.

Ezek közben ugye,keretsz anyukájáék nevelték,a kereszt mama alkoholista,kikészíti idegileg,kizátra a házból,meg akarta verni,össze tette a kereszt papával aki felnevelte....2 éven keresztül minden nap arra jött haza hogy,itthon áll a bál,kereszt mama részeg,a ház a retektől nem látszik, se kint se bent nem volt a helye.Bárhova ment is, mindenhol ittak,brutális módon viselkedtek.2 ember van az életébe akire talán számíthat a kereszt papa és a Nővére aki prostituált 2 gyerek mellett.A lány tanul,elég jó a tanulmányi eredménye de mostanság az sem érdekli pedig tudja hogy ebből az ördögi körből csak így szállhat ki......

2011. szept. 3. 09:52
 6/17 Black_Star* ***** válasza:
Bele kéne "rángatni" egy jó társaságba, ahol a barátok között sem minden a piálásról szól, a bulizgatásról és akkor talán ő is másként látná a dolgokat lehet jobban érezné magát ilyen emberek között.Szomorún hangzik ez az egész, de nagyon nem tudsz mit kezdeni ezzel. Próbáld meg felnyitni a szemét, hogy ez így nem mehet tovább, lépjetek együtt.A pszichó egy darabig biztosan segít, az , hogy meddig azt senki sem tudja.Próbáld meg lekötni a barátnőd figyelmét,szervezzetek programokat stb.Az , hogy otthon mi zajlik azzal nehéz bármit is csinálni ha fiatalkorú akkor sajna kevés az esély, hogy kitud szabadulni ebből az ördögi körből.
2011. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ideig óráig jó csak ha kirángatom a hétköznapokból.Minden 7végén megyünk még hétköznap is....És még is...Sajnálom nagyon.:S:S
2011. szept. 3. 10:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy te nem tudsz segíteni rajta. Neki kell úgy döntenie, hogy felhagy ezzel, és segítséget kér. LÉgy mellette, ha kell, de ne hagyd, hogy a te problémád legyen az övé.
2011. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Rajta csak egy jó társaság segíthetne. Elmehet a pszichológushoz de mit tud tenni? Meghallgatja ennyi és tanácsod adhat neki. Az sem tesz jót egy ennyire lelkileg szétesett embernek ha állandóan fel kell idéznie milyen is volt az élete.

De a társaság akik tényleg szinte együtt élnek mindent megbeszélnek tényleg egy jó közösség helyre tudja állítani az ilyet. Csak támogatás kell neki minél több irányból és egészségessé válhat lelkileg, sohase késő.

2011. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pszichológus arra jó, hogy egyedül megoldja a problémát. Egy társaságban megint csak a függőség alakulna ki.
2011. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!