Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok közvetlen...

Miért nem tudok közvetlen lenni velük?

Figyelt kérdés

Sosem voltam közvetlen a srácokkal, kiskoromtól fogva jobban éreztem magam a csajok körében mert velük több dologról tudtam dumálni.


Itt középsuliban sem kerültem közelebb a srácokhoz, sőt egyre jobban elhatárolódtam az emebrektől mert volt egy étkezési zavarom... és nem szívesne beszélgettem senkivel se, még a régi barátaim is elhatárolódtak tőlem :( most sem dumálok szívesen persze nem vagyok az a csendes "mindig-az osztályteremben-ülök-" típus mert igyekszem szünetekben kimenni folyosóra dumálni másokkal, a régi barátaimmal csak nem olyan könnyű ez... :S mert elzárkóztam anno az étk. zavarom miatt másoktól, hosszú időn át nem beszélgettem szinte senkivel se, vagy csak nagyon felületes témákról.


Hogy legyek közvetlenebb az emberekkel? Hogy legyek népszerűbb, miként kedvelhetnének a fiúk jobban? pls HELP

17/l


2011. ápr. 1. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szinte csak a felnőtekkel találom meg a közös "hullámhoszt". Mindig visszahúzódó voltam a saját korosztályommal szemben, mert más vagyok, mint a többiek: nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, nem hordok "modern" ruhákat, nem voltam még discoban sem, stb.


18/F

2011. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj az osztálytársaiddal és ismerőseiddel először neten dumálgatni.
2011. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem egyetemen, vagy csak más közegben, ahol "tiszta lappal" kezdhetsz, menni fog.

csak legyél kedves, és laza, poénkodj, ne stresszelj.

2011. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi ez az étkezési zavar, füleden keresztül eszel? Mert akkor nem csoda a kerülnek.


De komolyba, szóval mi ez az étkezési zavar? Ezt nagyon finoman foglamaztad, túlsúlyos vagy, ezt takarja vagy mit?

2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: gyanítom,h. anorexia v bulimia...
2011. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!