Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimnek nagyon nem tetszik...

Szüleimnek nagyon nem tetszik ez. Hogy fogadtassam el velük?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki átjön hozzám kb 3 naponta, le szoktunk feküdni... Szüleim valahogy rájöttek, és olyan rosszul eső beszólásokat mondanak... Nem lek*rváznak, csak pl olyanokat mondanak, hogy szexeljünk halkabban (különben már nyögni se merek itthon, sose voltunk hangosak).


Ekkora nagy baj, hogy van egy állandó szexpartnerem? Pasi most nem kell, viszont attól még szexre szükségem van.. Mint mindenkinek. Ráadásul az még a jéghegy csúcsa, hogy 2 hét szexmentesség után olyan pattanásaim jönnek ki, hogy több hónapig szenvedek velük..


17/L


2011. okt. 14. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
xDDDDD ez jó... szerintem ez tényleg elég rossz dolog bár legalább 1 db állandó szexpartnered van és nem mindig mással. Sajnos ezt nem fogják elfogadni.
2011. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
88%
Hehh... Hehh... Ez egy kamu kérdés lehet, de majdnem bedőltem neki. :D Azt várja a kérdező, hogy mi is lek*rvázzuk.
2011. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu??


Különben igazából le is lehet k*rvázni, nem érdekel ismeretlen emberek véleménye.

2011. okt. 14. 19:27
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
21 vagyok, és nem prűd. de nem örülnék, ha az én 17 éves lányom csinálná ezt. menjetek hozzájuk inkább...
2011. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hozzájuk nem tudunk menni, a szülei alkoholisták... Félek náluk lenni (bár csak 1x voltam, de én nem akarom még egyszer látni, hogy nekitámadnak miattam..)
2011. okt. 14. 19:29
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
mond azt h jártok, azt kész, nem csak dugni jártok össze ennyi :D
2011. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
ehh....ne foglalkozz velük
2011. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
kamu, és fiú a kérdező
2011. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

"Különben igazából le is lehet k*rvázni, nem érdekel ismeretlen emberek véleménye."


Gondolom akkor a tanácsunk se nagyon érdekel:) Innentől kezdve oldd meg magad:D Te ismered a szüleidet és nem tudom mi is pontosan a problémád.Csak rátok szóltak...és szerintem ne is várd,hogy ezért megdicsérjenek vagy bíztassanak.Csaptak balhét emiatt?Szerintem nem (mert nem említetted),hanem elfogadták és kész.

2011. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tanács érdekel, mert nem tudom kezelni ezt a helyzetet.


Hányszor mondjam el, hogy NEM KAMU?? Most ebbe a kérdésbe mi lehetne annyira baromira megbotránkoztató és vicces, hogy legyen értelme kamunak kiírni????

2011. okt. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!