Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogják már fel a rokonok...

Mikor fogják már fel a rokonok, hogy nem fogok családot alapítani?

Figyelt kérdés
Gyakran a "tessék már csajozni!", "hogyan fogsz így megnősülni?", "hogy lesznek így unokáim?", stb kérdésekkel fárasztanak. Mi olyan érthetetlen azon, hogy nem? Mindig azt mondják erre, hogy majd meggondolom magam. De nem fogom. Ez egy opcionális dolog amire a legkevésbé sem vágyom.
2011. ápr. 1. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem 40 éves korodra megunják, és utána már csak azon fognak imádkozni, hogy becsússzon valahonnan balkézről egy gyerek, akit legalább unokának nevezhetnek..
2011. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
hány éves vagy?
2011. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Á, akik ilyenek, azok sosem unják meg.

Először: Mikor lesz már párod?

Utána sorban: Mikor házasodtok össze?

Mikor jön már a baba?

Első baba után, még a kórházban, szülés után: Mikorra tervezitek a másodikat?

Második után: Tudjátok, három gyerek kell a népszaporulathoz!!!

Harmadik-negyedik-sokadik után: Mik vagytok ti, nyulak??? Nem hallottatok még a fogamzásgátlásról???


Aztán ha az első gyerek megnő: Naaa, van komoly kérő???? Mikor lesz esküvő? Mikor lesz már unoka???

2011. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
A "hogy lesznek így unokáim" egy elég undorító, önző kérdés. Kb. annyit tesz, hogy "mikor megszültelek, eldöntöttem, hogy nagymama leszek, úgyhogy teljesítsd a vágyaimat".
2011. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
valaki kérdezte hány éves vagy ha 10 15 közötti fiú vagy akko valószínű h a szülők csak jót akarnak (am meg meleg vagy? soha nem lesz csajod, mi?) valószínű h majd megkezdődik a hormon termelődés és majd akarsz csajozni. az unokámmal is pontosan ez volt 11-12 évesen, 14 lett és a haverjával folyton erről beszélnek hogy kéne már 1 jó csaj(sorry kicsit hosszú lettXD)de a szüleid sztem csak jót akarnak
2011. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
gyerekeket én sem szeretnék, anyám meg folyton azt mondja csináljak neki unokát-.- omg... saját életed, sz.ard le a rokonokat, majd belátják, hogy nem az van amit ők akarnak.
2011. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2011. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2011. ápr. 2. 00:42
 9/23 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
45%

21??? Azt hittem 40....


Akkor tényleg ne fogadkozz hogy soha, 21 éves fiúnak természetes hogy egy nyávogó kiskölök riasztó. 31 évesen meg boldogan mutatod a kollégáknak a gyereked fotóit...

2011. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Jaj kisöcsi,tudod hányan mondják ezt 21 évesen???

Pont az ilyenek mint Te,tolják pár év múlva a babakocsit,meg még 2-3 kölök megy mellette.

2011. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!