Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem félsz, hogy soha többé...

Nem félsz, hogy soha többé nem leszel szerelmes?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok,tudom,hogy sok időm van még,de akkor is félek,mert semmi garancia nincs,hogy valaha átéljem én is a beteljesült,boldog szerelmet.Egyszer voltam,úgy igazán,de nem viszonozták.2 éve tart,még mindig nem vagyok túl rajta,és az sem segít,hogy dolgozok,vannak barátaim,hobbim,bulizok stb.Ritka,amikor megtetszik valaki.És sajnos tényleg vannak olyanok,akik szerelem nélkül élik le az életüket.Ha belegondolok,28-30 éves koromra már gyereket szeretnék,addig alig van pár évem...Kétségbeejtő :(
2011. ápr. 2. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Dehogynem...eddig kétszer voltam igazán szerelmes, és mindig viszonzatlanul, csupán a barátot látták bennem ( v még azt se). 20 éves vagyok, kezdem azt hinni, h életem végéig magányos leszek.
2011. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
én megfogadtam , hogy soha többé nem leszek szerelmes. úgyhogy én nem félek tőle.
2011. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lemaradva semmiről.Biztosan azért nem tetszik meg senki sem mert csalódtál,hogy nem viszonozták a szerelmed és félsz az újjab csalódástól ezért nem is mersz belevágni!

Fiatal vagy még,sok mindet meg kell tapasztalnod.Merj újra kezdeni,próbálj meg bízni az emberekben(persze nem akárkiben,legyen önbizalmad).Ha bizalom nincs akkor semmi nincs!

2011. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Remelem soha tobbe nem leszek. 34N
2011. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

a szerelem csak úgy jön.. nincs erre garancia, recept

ez ajándék...nagyobb nálam, beborít..nincs semmi kétségbeejtő itt

2011. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 vagyok, eddig kétszer voltam szerelmes, mindét alkalommal viszonzatlanul... Én attól félek, hogy ez a tendencia fog folytatódni. Az még a jobbik eset lenne, ha soha többé nem lennék szerelmes...
2011. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem bármikor betoppanhat a szerelem az életedbe, lehet akkor amikor nem számítassz rá. Szerintem egy kicsit belefáradtál már ebbe az egészbe, amit megértek, de még tudd,hogy fiatal vagy.

Az emberek többsége amúgy is inkább ilyen 25-8 éves korukra találják meg az igazit, vagy lehet egy picivel később is, szóval nem vagy lemaradva semmiről.


"mert semmi garancia nincs,hogy valaha átéljem én is a beteljesült,boldog szerelmet"


Lehet, hogy egyszer nem viszonozták az érzelmeidet, de ez nem garancia arra, hogy sosem fogják viszonozni. Mivel az első szerelmed ilyen kétségbeejtő volt és reménytelen, ezért gondolod úgy, hogy a többi is az lesz. Az első szerelem a többi előzménye. Én is olyan vagyok, hogy nehezen tudok felejteni sajnos:/ Persze az aggodalmad érthető. Próbálj meg egy kicsit ellazulni, ne keresd görcsösen a párodat, mert az csak rossz kapcsolatokba rángathat bele. Próbáld meg egy kicsit lazábban venni a dolgokat.

2011. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok.


Petőfi Sándor


Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Mért nem termettél meg minden fa tetején,

[link]

2011. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A masodik 12:19-es vagyok. 24 evesen mar szerettem volna anyuka lenni, 33 evesen szultem, addig egyik szerelem kovette a masikat. A gyermekem apjaba nem vagyok szerelmes. Es soha tobbe nem akarok szerelmes lenni.
2011. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

én meg remélem nem leszek többé olyan szerelmes mint amilyen most voltam s talán még mindig vagyok

összetörte a lelkemet a befejezés

erre még egyszer nincs szükségem :(

2011. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!