Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondoltad volna, hogy "szerelm...

Gondoltad volna, hogy "szerelmes" leszel a Babádba? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Amíg Ő nem volt, azt hittem "csak" az a fajta szerelem létezik, amit az Uram iránt érzek. Most pedig... A Lányom az életem értelme lett (az Uram mellett) és már most rosszul vagyok, hogy egyszer bölcsibe kell mennie, felnő...

Nagyon érzelgős dolog ez?


2010. nov. 16. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az. :) Képzeld, én elég "férfias" érzületű nő vagyok, szóval nem voltam soha elérzékenyülős, meg érzelmeit kimutató, de 2 éve, mióta megvan a lányunk, nagyon az lettem. Már most félek az ovodakezdéstől. Hogy nem fogom már látni minden percét.. hogy nem tudom, ki lökte fel, ki mosolygott rá, és ki lesz mellette, ha baja lesz... Ó.. na kellett ez? Máris folynak a könnyeim :(
2010. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és hát szerelmes lettem-e belé? Hát igen.. :) Elmondhatatlan érzés. Pedig előtte a két keresztfiamba voltam szerelmes, de ez picit mégis más :)
2010. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolni gondoltam,csak nem hittem.:)

Én is imádom a páromat,de amit a fiam iránt érzek...

Az szerelem a javából!:)

2010. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, én is elég hideg, visszafogott voltam, 14 hónapja meg olyan kis "nyálas". De nem bánom, sőt! És én is bőgök mindenen... :-D
2010. nov. 16. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem hittem:) Pedig fiam is van, de egy lány az egész más :)
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:) Az bátyám nyolcadikos fiának a ballagását végigbőgtem. Mindenki csak nézett rám megrökönyödve.. egyik zsepi a másik után... Én is nagyon csodálkoztam, de nem bírtam visszafogni magam. :) (1. és 2. újra)
2010. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én nem gondoltam volna, hogy ilyen mély érzelmeket kelthet egy kis csöppség az emberben. Tény, én is szerelmes lettem a lányomba, és én is már előre rosszul vagyok, hogy bölcsibe kell majd mennie, sokszor álmodok is ezzel és mindig lelkiismeret furdalásom van álmomban is. Mi lesz majd élesben:-((
2010. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Naná!

Kisfiam van és mindíg mondom neki,hogy anya szerelme!

És tényleg így van!

Amúgy tiszta apja úgyhogy még ő sem "féltékenykedhet" rá,hiszen ez neki is dícséret!

Egyszóval IGEN imádom,és szerelmes vagyok belé,pontosabban mindkettőjükbe:)

2010. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! :-)
2010. nov. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!