Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már azt, h soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, h soha nem leszel szerelmes újra? Hogy vki annyira megbántott, h rá se tudsz nézni többé az ellenkező nem képviselőire?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem még most is, legszívesebben megölelném megcsókolnám...de olyan sebet ütött rajtam,h csak sírni tudok órák óta, az utcán, otthon, suliban, mindenhol...
2011. márc. 24. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, de túl lehet élni =)
2011. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem nagyon sok ember volt így.

Engem első barátom(18 éves koromban) nagyon megbántott. Elhatároztam, hogy többet nem fogok szeretni egy srácot sem, csak kihasználom őket. Ez nem jött össze, mert annyira megviselt lelkileg a történet, hogy ha már egy srác(legjobb barátom) hozzám akart érni már hisztérikusan veszekedtem, hogy ne érjen hozzám, nem akarok tőle semmit stb. A sors fintora az volt, hogy pont akkor bekerültem egy olyan csoportba ahol 7fiú volt és én egyedül lány:S Az első 2-3hónap nagyon nehéz volt.

De rájöttem, hogy nem minden fiú egyforma, mert áldott jó és rendes pasikkal voltam körülvéve és nem minden fiú olyan szemét mint az exem volt. Igaz 2 évnek kellett eltelnie még újra szerelmes lettem de megtörtént:) Úgyhogy ne ad fel a reményt, mert eltelik X idő és elfogod őt felejteni. és azt is elfejeted, hogy milyen volt az ölelése és a csókja:) csak türelem kérdése. és kitartás. kitartás azért, hogy el akarod őt felejteni.

22/l

bocsi, hogy hosszúra sikerült:$

2011. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. bár nekem fél év kellett hozzá, meg én fiú vagyok, de még mindig sokat gondolok arra aki megbántott mert nagyon szerettem. Most az van h kihasználok minden nőt akivel dolgom akad. Tudom h sz.r alak vagyok de nem érdekel.
2011. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is így voltam, mikor 2 éve megbántott az exem elég durván. utána fél évig csak h*lyítettem minden fiút, és eldobtam őket, ahogy engem az exem.

1 évig szomorkodtam miatta. nekem is o.társaim nagy része fiú egyébként. hosszú ideig csak haverként, testvérként tudtam az összesre tekinteni.

1 éve összejöttem egy idősebb férfival, 1 évig jártunk.

nemrég szakítottunk, és az exem most újra keres... de hiába szeretem még mindig, úgy érzem, nekem egy életre elég volt az a szenvedés, amit okozott.

2011. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Racionális, érzelmileg viszonylag stabil ember vagyok. Sírtam, szenvedtem, de olyan soha nem volt, hogy én soha többet.
2011. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most is. Bár ez nem olyan soha többet dolog, de egy jó ideig biztos nem lesz semmi féle kapcsolatom. Két hónapja szakitott velem a barátnőm...voltak azóta próbálkozásaim, hogy elfelejtsem, de mindig minden lányban őt láttam és kerestem. Meg most nincs türelmem és energiám belemászni bármibe is. Az idő semmit nem old meg, de elfed dolgokat...
2011. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos engem is taccsra vágtak.

Azóta az a kép él bennem, hogy egy Nönek csak akkor felelhetek meg ha már tetemes vagyonnal rendelkezek.

Ez volt a szakító ok, a földbe döngölt vele.


2 éve nem tudtam szerelembe esni, pedig lett volna lehetöségem. Remélem, hogy jön majd valaki akibe fülig belezúgok, na meg Ö is belém.


22F

2011. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen éreztem már ilyet és hosszú ideig utáltam az összes nőt-lányt, de naggyából mindenkit...
2011. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet szerelmesnek lenni újra, mert megbántottak volna (igaz, 3 év reménytelen szerelem nem volt semmi), hanem mert nem tudom elképzelni, milyen egy második szerelem. Mivel egyszer már éreztem azt, hogy elolvadok a tekintetétől, a mosolyától, a hangjától, hogy irigyeltem mindenkit, aki beszélt vele... vajon lehetséges ilyesmit egy másik embernél is érezni? Bennem inkább ez van.
2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!