Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem félsz, hogy soha többé...

Nem félsz, hogy soha többé nem leszel szerelmes?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok,tudom,hogy sok időm van még,de akkor is félek,mert semmi garancia nincs,hogy valaha átéljem én is a beteljesült,boldog szerelmet.Egyszer voltam,úgy igazán,de nem viszonozták.2 éve tart,még mindig nem vagyok túl rajta,és az sem segít,hogy dolgozok,vannak barátaim,hobbim,bulizok stb.Ritka,amikor megtetszik valaki.És sajnos tényleg vannak olyanok,akik szerelem nélkül élik le az életüket.Ha belegondolok,28-30 éves koromra már gyereket szeretnék,addig alig van pár évem...Kétségbeejtő :(
2011. ápr. 2. 12:14
1 2 3
 21/22 szjocc válasza:
Én már 35 vagyok, sok mindenen túl, szerelmek barátnők... Gyereket is szerettem volna, feleséget, családot, de valószínű immunis vagyok! :D
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
20 éves srác vagyok és nekem kb 4-5 viszonzatlan szerelmem volt eddig kb 2 év alatt. Én már kb beletörődtem, hogy senkim se lesz. Egyszerűen túlságosan kilógok a sorból. Én a régi autókat, filmeket, zenéket szeretem, az értékrendem is más. Ergo ezért nincs rám "kereslet". A legdurvább eset óta (udvaroltam egy lánynak és helyette azt a 14 éves párját választotta, aki őt már megcsalta. A lány akkor 16 volt, én meg 18) én már úgy kezelem a szerelmet, mintha valami hidrogénbomba lenne. Ha nem macerálom, akkor nem robban és nincs baj. Ha viszont elkezdem piszkálni, akkor aztán akkorát robban, hogy mindent kipusztít.
2018. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!