Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan mit a...

Miért nem vagyok olyan mit a család többi nőtagja?

Figyelt kérdés

A keresztanyám és az anyukám volt számomra mindig a példakép. 20 éves korukra megtalálták azt aki a férjük lett, 22 évesen már gyerekük volt. A keresztanyám mindig olyan menő csaj volt akiért a város összes pasija oda volt, fesztelen, csinos, könnyen ismerkedő. Anyum szintén.

Én hozzájuk képest egy semminek tartom magam. Önbizalmam nincs: sokszor belekötök abba hogy a külsőmet utálom, de ha meg kéne nevezni magamon valamit, nem tudnék kiemelni semmit. Olyanok vannak hogy lehetne kicsit nagyobb a mellem, vagy kisebb a fenekem, vagy az orrom piszébb, de ezek nem olyan egetrengető dolgok, mert arányos vagyok. 176cm/60 kg. Olyan esetlennek érzem magam mindig, egy szürke senkinek. Soha semmiben sem voltam jó: tanulni nem szerettem, sportoláshoz ügyetlen voltam, sokszor kiközösítettek, barátaim nincsenek. Miért vagyok ilyen?


2011. ápr. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem anyád és keresztanyád gyereke vagy.Nézd meg a faterod.
2011. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, átlagos külsőből lehet kihozni a legjobbat, ha egy kis stílust viszel a dologba. Ha szürkének érzed magad, akkor ne viselkedj többé úgy! Tedd azt és mondd azt, amit szeretnél! Viselj olyan ruhákat, frizurát, ami neked tetszik! Nem kell hogy hasonlíts másokra, legyél egyedi!

Mindemellett a személyiségedben is találd meg azt, amit nem szeretsz, és próbáld leküzdeni! Ha zárkózottnak érzed magad, tanulj meg új barátságokat kezdeményezni! Kommunikálni ismerősökkel! Társaságba járni!

Biztosan megtalálod azt, amiben jó vagy, csak keresni kell. Minél több dolgot kipróbálsz, annál nagyobb rá az esély.. nem csak sport és tanulás létezik, illetve nagyon sok olyan sport és tudomány van, mit minden bizonnyal még nem próbáltál. Miért nem kezdesz el valamilyen kreatív hobbit? Ismerkedésre is jó terep.. Elég ha van 1-2 jó barátod, mellettük máris különlegesnek fogod érezni magad. Ha az ember érzi, hogy szükség van rá, kedvelik, az növeli az optimizmust..

És azt se hidd, hogy aki "menő csaj", azt mindenki kedveli. Sose törekedj mindenki elismerésére, legyen elég ha a számodra fontos emberek szeretnek és tisztelnek. Aki igazán különleges, azt valaki vagy szereti, vagy utálja, de semmiképp sem marad közömbös számára.

2011. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy nem voltak sokkal szebbek, okosabbak, csak éppen magabiztosabbak és vidámabbak.
2011. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!