Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem unokatesómmal....

Összeverekedtem unokatesómmal. Mit mondjak a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Nem akarom neki elmondani mert akkor csak izélni fog miatta. Látszik rajta is meg rajtam is de ő úgyse fog ide jönni. Van egy gyűrűje amivel elkapta a pofámat és látszik meg egy kicsit felszakadt a szemöldököm is. Ha van valami ötletetek akkor írjatok. Nem szoktam neki hazudni de ezt nem akarom neki elmondani.

28/F


2011. ápr. 3. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pedig őszinteség, őszinteség!!! A feleséged leht hogy teljesen másképp fog reagálni , mint gondolnád
2011. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát pedig szerintem...
2011. ápr. 3. 11:11
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor marad az, hogy egy csapat huligán megtámadt. Viszont azt fogja mondani, hogy jelentsd fel őket - mondd, hogy hátulról támadtak meg, nem láttad az arcukat, így semmi értelme a feljelentésnek. Mondd, hogy hallottad, mikor mondták, hogy húzzunk el, ez nem is ő - vagyis összekevertek vkvel.
2011. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb bajt csinálsz, ha nem meséled el neki az egészet, mert ha kiderül, abból messze menő következtetéseket fog levonni, amire egyáltalán nem lesz szükséged. Így meg még ápolgatni is fog talán. A nők hajlamosak a babusgatásra, próbáld erről az oldalról megközelíteni.
2011. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ha látszik, hogy az a gyűrűnyom attól a gyűrűtől származik, akkor nincs mit tenni. be kell vallanod, mert ha lebuksz csak rosszabb lesz.

Hidd el adnék én tanácsot, de hazudni csak akkor érdemes, ha szinte biztos, hogy nem buksz le.

2011. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
NEm látszik gyűrűnyom csak kicsit leszedte a bőrt
2011. ápr. 3. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis firmák lehettek az uncsitesóval együtt. Marakodtok mint a kutyák? Ha már eddig lesüllyedni sikerült, akkor inkább őszinte légy, mint még kamuzz is. Az asszonynak inkább magyarázd meg, hogy bánod és máskor nem akarsz "ki tud mélyebbre süllyedni" játékot játszani.
2011. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Szegeny asszony! Ilyen gyerekel elni!
2011. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mit mondjak a feleségemnek?"

AZ IGAZAT!!!


Elképesztő....

2011. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne hazudj, sokkal rosszabbul járnál valami kitalált szöveggel és előbb utóbb úgy is kiderül!

A hazugokat nehezebb elviselni mint azt aki hibázott de elmondja...

2011. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!