Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik unokatesómmal van...

Az egyik unokatesómmal van problémám. Rámászott arra aki tetszett nekem, majd a volt barátomra, s közbe azt állítja h őt másolom, holott nem igaz, idegileg tönkre tesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor nálunk nyaraltak rá mászott arra a pasira aki tetszett nekem, később pedig mikor szakítottam a barátommal, vele kezdett el flörtölni, emiatt veszekedtem már vele. A fiú figyelmét elveszítettem, utólag belátva nem érte meg, csak a büszkeségem sérti. Állandóan nekemesik vmiért, h koppintom. én ezt már nem bírom. És nyáron újra jönni akarnak, a szüleim szerint elviselhetném őket pár napig, merth nincs hova menniük nyaralni. De ha megint ezt csinálná a csávóval nekem fájna! Mit tegyek h leállítsam és helyretegyem, és főleg elkerüljem h jöjjenek?
2009. márc. 30. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Mi közöd hozzá, hogy kire mászik rá? Még akkor se szólhatnál semmit ha épp az aktuális pasiddal próbálkozna de így végképp ne hisztizzél. Ha egy kapcsolat jó, abba nem lehet belekontárkodni ha meg sikerül mégis, akkor annyi. Akihez pedig hivatalosan semmi közöd, azzal végképp azt csinál, amit akar.
2009. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi idősek vagytok?
2009. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, van az a mondás, hogy az ember a rokonait nem válogathatja meg. egy tisztességes unokatesónak illene tiszteledben tartania a te "területedet", és term.fordítva. ne haragudj, de az unokatesód egy ostoba, bunkó liba lehet, akinek a lelkére beszélni fölösleges szájtépés lenne. oldd meg valami módon, hogy amíg nyáron titeket boldogítanak becses személyükkel, te lelépj valahova, pl valamlelyik barátnőd biztos szívesen látna, vagy keress nyári melót, addig se kell a képét bámullnod.
2009. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintheted mércének is az aktuális barátod próbájaként, hogy elcsábítható-e. A büszkeség nagyon rossz tanácsadó, sok bajt okoz. Valahogy meg kellene szabadulnod tőle. Meglátnád, milyen könnyű az élet büszkeség nélkül.
2009. márc. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, ő meg 15...Tudom lehet hülyének néztek,de veszélyes..korához képest eléggé nagy ink nem írom ki h mi. Az első válaszadónak pedig csak annyit modnanék h van közöm hozzá hha az én palimat csalja el azért egy kicsi és nyugodtan lecseszhetem érte.én így gondolom.hha csak pocskondiázni tud ink ne szóljon hozzá,segítséget kértem és nem azt h rátegyen egy lapáttal!
2009. márc. 31. 06:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú az első hozzászóló nem tudom, mit szólna, ha ez vele történne meg. Én a helyedben próbálnám elkerülni ezt az unokatestvért, de egyébként abba is érdemes belegondolni, hogy azt nem lehet elcsábítani, aki nem hagyja magát. Mikor ők mennek hozzátok nyaralni, nem tudsz épp akkor te máshová elmenni nyaralni?
2009. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehetséges h én akkor máshova menjek mert elvileg "hozzám jönnek"...Gyakorlatilag meg rámásznak a baráti társaságomra ezenbelül is az említett személyekre.Tavaly ez kicsinált,féltékeny voltam és csalódott.A fiú azóta tudom h nem éri meg,de ezt elnézni még egy évvel ezután sem tudnám..
2009. márc. 31. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!