Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeverekedtem egy sráccal,...

Összeverekedtem egy sráccal, mit mondjak anyámnak ha hazaér?

Figyelt kérdés

Az a baj h 2x már volt ilyen és a multkor igazgatóit kaptam érte. Anyám meg elég szigoru meg belebeszel mindenbe és a multkor azt mondta ha még 1x lesz ilyen mehetek amerre látok mert ő nem egy ilyen agresszív gyereket nevelt :S Pedig nem is vok agresszív! Tuti h észre fogja venni mert lett egy vörös folt a szemem alatt meg egy seb a kezemen :( Segitsetek lécci!!!

16/F


2010. febr. 18. 14:24
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
62%
Lopd el az alapozójá, és akkor nem veszi észre. :DDD
2010. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%
Úgyis ki fog derülni, nem szabad hazudni! Mondd el neki mi történt, kérj bocsánatot és ígérd meg, hogy többé ilyet nem teszel! És tartsd is meg az ígéreted!
2010. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
47%
mond h elestél s beleállt a fejedbe vmi fa darab és attol van ...
2010. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
30%

Es milyen az irosod??? Szinte olvashatatlan, annyira kevered a betuket, szornyu! Milyen suliba jarsz te, hogy verekedesek vannak ott? Es miert verekedtel? Mit mondjal es mit csinal? Tanulj, es fogadd meg te sajat magadnak, hogy normalis fiukkal baratkozol, igenyes leszel es nem egy bunko!!! Szegeny anyukad ha tenyleg rendesen nevelt teged, most megerdemelned, hogy elkoltozkodjel.

Amugy lehet hogy jot tenne neked egy fel eves nevelointezet, nem gondolod? Es miert kellett mar megint verekednek. Tiszta ovoda.

2010. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%
Egy igazi férfi bizony máskép is meg tudja oldani a porblémákat, még nőnöd kell. A szüleiddel pedig légy őszinte, természetesen, ha ember akarsz maradni.
2010. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

14:31 attól félek h megtudja vkitől. Faluban lakunk itt mindenki megtud mindent 2 perc alatt :(


14:33 te meg nem ismered az ékezeteket te köcsög!

Am azér verekedtünk össze mer az a fаsz ráhajtott arra a csajra akivel összejövőben vok!

2010. febr. 18. 14:40
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

14:31 vagyok

Nyugi, semmi baj! Tudod mit csinálj? Írd le egy lapra 100-szor, hogy Többé nem verekszem! Amikor hazaér hiába tudja, hidd el ez meglágyítja. Miért? Tiszta lélektan. Százszor leírta=biztos megbánta. Lesz egy ks ejnye-bejnye aztán a dolog el is van intézve. Ennyi! Sok sikert!

2010. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
"Szia anya!"
2010. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

Én nem csodálom,hogy verekszel,hisz most is kibuktál,mert valaki megszólt téged...A káromkodásod elég durva..Ha ezen kiakadsz,és így reagálsz akkor bizony van benned agresszív hajlam..Ezt csak te tudod féken tartani,senki más...

Nem beszélve arról,hogy régen rossz ha egy lány miatt kell verekedned.Ha a lány oda van érted akkor bárki udvarolhat neki,akkor sem fogja semelyik fiú érdekelni csak az akit szeret..Egy lány miatt vagy most bajban??

Fölösleges mell veregetés volt...

2010. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem beszéld meg vele őszintén. Teljesen mindegy mit mondunk, mit találuk az igazság úgyis ilyen olyan úton módon ha utólag is de ki fog derülni. Ehhez még nem is kellene egy kis faluban lakni. Sajnos ez mindig így volt és lesz is. Azért nem hiszem, hogy egy anya csak úgy elküldi a fiát otthonról, csak lehet dühében, mérgében mondta, nem hiszem hogy komolyan gondolta. Próbáld vele megbeszélni, egyébként az a 100x leírom nem is rossz megoldás... De ahhoz, hogy őszintén meg tud édesanyáddal beszélni, az kell hogy őszintén meg is bánd, hogy nem biztos ez a helyes megoldás...

Én egyébként az ilyet amikor a fiúk a csajokért verekednek sosem értettem. Mindig a nő választ úgyis... Attól még hogy péppé vered, max nem hivogatja a csajnak attól is tetszhet, ha meg nem akkor úgysincs esélye. A csaj fogja úgyis eldönteni, nem egy box meccs... Szerintem.

2010. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!