Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott a férjed meglepetés...

Szokott a férjed meglepetés dolgokat venni?

Figyelt kérdés

Rózsa, bonbon, ilyesmik?

Az enyémnek nem jut eszébe magától, pedig én sokszor okozok meglepetést neki, fincsi süti stb stb. Ha eszébe juttatom akkor vesz.


2011. aug. 1. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy még nem a férjem, de nem jut eszébe :(
2011. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még csak az élettársam, de igen ^^
2011. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár sokszor kiderül, hogy az történt, hogy a munkatársával együtt indultak haza, és a munkatársa vett virágot a párjának, akkor már ő is vett nekem. De azért jólesik :)
2011. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,milyen napja van.valamikor megszállja valami,akkor kocsiba pattan és megveszi amit kinéztem(mostanában egyre gyakrabban megjegyzi ha valami meg tetszik nekem,eddig nem volt ilyen)de csak olyat vesz meg,aminek értelme van.virágot a 8 év alatt 2x kaptam,1x mikor hónapokon át célozgattam,a másik pedig a kertből volt,de az is elszáradt,mert leszedte,és elfelejtette odaadni :D
2011. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Imádom a virágot, de a mostani páromtól eddig csak egyszer kaptam a több mint egy év alatt.

Nem állunk jól anyagilag, de hébe-hóba meglep egy sport szelettel, egy üveg borral, vagy ilyesmi aprósággal. :-)

2011. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértelek!Engem is kezd egy csöppet idegesíteni,mert én mindig veszek neki valami apróságot,de ő csak akkor hoz nekem ,ha külön megkérem :(

mostanában én is hanyagolom az ajándékozást,fel is tűnt neki hogy nem kap.miután megmagyaráztam neki,hogy miért,azóta nyugton van :)

2011. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is igénylem. Mindent megkapok tőle, amire szükségem van. Szeretet, odafigyelés, megértőség, alkalmazkodás, elfogadás, igazi apa és férj. Kell ennél több? Hiába lenne a sok meglepi, ha ezeket nem kapnám tőle.

Ezek sokkal többet jelentenek. 13 éve vagyunk együtt, ebből 7 év házasság. És ez nagyjából ugyan így van apukáméknál is.

2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, szokott venni de nem sablonos, közhelyes dolgokat mint a virág meg a bonbon. Ha meglát valamit amiről tudja hogy nekem tetszene vagy örülnék neki azt megveszi.
2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. Ma is színházjeggyel állított haza, csak úgy. :)


11 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a vőlegényem valamikor csak szakít az udvaron egy rózsát és azt adja nekem, vagy főz titokban egy kis pudingot és azzal lep meg, mert tudja, hogy édességre mindig kapható vagyok, nagyon jól esik, az itthoni rózsánál nincs is szebb, jobb!!!:)))
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!