Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vagy éppen mit...

Mit tegyek, vagy éppen mit ne, hogy a pasimból NE legyen papucs mellettem?

Figyelt kérdés

2hete járok a barátommal, szóval alakulunk:) Ezért szeretném elkerülni ezt a bajt.

én 18vagyok ő20. mit tegyek vagy mit ne hogy ne nyomjam el és NE LEGYEN mellettem papucs??! És tudjon érvényesülni és legyen férfias és határozott, nem az az "igen drágám, legyen igazad"?


2011. ápr. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy TE tennéd papuccsá, vagy határozottá? Ő vagy papucs vagy határozott. ezen te nem sokat változtathatsz.
2011. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Nem lehet azzá tenni, vagy alapból az vagy nem.
2011. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hete vagytok együtt de már azon töröd a fejed, hogy milyen ne legyen... :D Érdekes... Nekem ilyen soha nem jutott eszembe a párommal kapcsolatban a 3 év alatt. Te semmit nem tudsz tenni, ha valaki hagyja magát elnyomni abból úgyis papucs lesz akármit is csinálsz. Ha meg valaki temperamentumos akkor úgyis a sarkára áll és nem fog ilyen előfordulni, ha a fejed tetejére állsz akkor se. Úgyhogy ez nem rajtad múlik hanem a barátodon. A személyiség fiziológiailag meghatározott. A személyiséget természetesen nem csak a temperamentum, hanem számos más tényező is befolyásolja. Ilyenek a testalkat, a képességek, fiziológiai jellemzők, a szükségletek, az érdeklődés, beállítódás, stb.


Magyarul ehhez egy ember kevés.

2011. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólásokkal. Ezt nem te választod, egy férfi vagy papucs, vagy nem.
2011. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig úgy voltam, hogy nekem egy domináns, erős nem papucs férfi kell - hát megkaptam. Néha azért jobb lenne egy papucs, de általában örülök hogy egy igazi férfi van mellettem.

Amúgy néha, amikor annyira nem bírja - meg nem is hajlandó megérteni a problémám, véleményem, akkor inkább lennék egy "papucs"csal. Én akkor hibáztam mikor még régen elmondtam neki, hogy nekem egy férfi kell, nem egy papucs. Azóta is ezt emlegeti, ha valamit rá akarok erőltetni :D

2011. ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!