Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan slampos mellettem....

Olyan slampos mellettem. Miért nem igyekszik egy kicsit jobban?

Figyelt kérdés

barátomról van szó aki jó pár évvel idősebb nálam (36). Én fiatal nőként sokat foglalkozok a külsőmmel, talán többet is mint kellene, de őt egyszerűen nem érdeklik ezek a dolgok. Úgy gondolja elég ha a legtöbb helyre melegítőben jön, csak éttermekbe vesz normálisabb göncöt. Hülyén érzem magam mellette sokszor, mert túlöltözöttnek tűnök, közben csak ő alul öltözött. nem vagyok az a nevelgetős típus (meg egy ennyi idős pasit már nem is nagyon lehet szerintem) ezért inkább alig megyek vele már valahova.

lehet rossz választás volt, de egy szakítás után mentem bele ebbe a kapcsolatba és benne ragadtam, de kezd kicsit frusztrálni ez a dolog, hogy alig tudok vele mutatkozni. Miért nem ad kicsit jobban magára, ha látja hogy én is feltudok öltözni ha elmegyünk? 25N


2011. aug. 30. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ezt már megemlítetted neki is vagy csak itt panaszkodsz?

Döntsd el, hogy kell-e neked ez a kapcsolat vagy sem!

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

"lehet rossz választás volt, de egy szakítás után mentem bele ebbe a kapcsolatba és benne ragadtam, de kezd kicsit frusztrálni ez a dolog, hogy alig tudok vele mutatkozni."


Szerintem ezt a mondatodat olvasd újra és gondolkodj el. Szerintem ez a kapcsolat már akkor halálra ítéltetett:-S

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyjából elvagyunk amúgy. nem említettem neki, de amikor egy egy ilyen hülye szerelésbe jelent meg éreztettem vele hogy nem kéne, de nem akarok senkit átnevelni.
2011. aug. 30. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Indulás előtt pakold elő neki, amit látni szeretnél rajta és mondd meg szépen, hogy szeretnéd ha ezt húzná fel, mert ebben jól néz ki és összeillik a tiéddel. Ennyi. Vagy csak mondd el neki, hogy utálod a melegítőjét és szeretnéd, ha más ruhákat hordana a lakáson kívül, mert téged zavar. Nem hiszem, hogy ez olyan eget rengető probléma, amit ne lehetne orvosolni
2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha itt panazkodsz csak, akkor semmi nem fog megváltozni... főleg, ha már akkor is így öltözött, amikor megismerted. Az első dolog sztem az, hogy ezt vele megbeszéled. Nem regulázni kell meg megmondani, mit vegyen fel... csak említsd meg neki, hogy szeretnéd, ha kicsit adna magára, mert furán néztek ki együtt, meg hogy szted utcára nem illene játszósruhában menni. Aztán ahogy erre reagál, azzal már lehet vmit kezdeni.
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak nem értem hogy magától nem e látja a kontrasztot
2011. aug. 30. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem nevelgetés, ha elmondod neki, hogy mire vágysz. Neki valószínű nem tűnik fel és nincs vele problémája.

A szavaidból viszont azt érzem, hogy Neked nem ér annyit ez a kapcsolat, hogy tegyél érte.

Át kéne gondolnod, hogy miért vagy vele...

2011. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Eleve az volt a legostobább, hogy szakítás után nem sokkal belementél egy új kapcsolatba. Még szép, hogy képtelen vagy elfogadni a másikat, hiszen nem heverted ki teljesen az előzőt. Itt inkább a jelenlegi pasinak lenni mit felróni neked, az a nagy büdös helyzet: kihúzókapcsolatnak használsz valakit, aki nyilván jobbat érdemel mint egy egyelőre feldolgozatlan szakítástól lelki sérült nőt. Egyébként ha igazán szeretnéd, a szakadt melegítőjét is imádnád rajta.


25 N

2011. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
jaj ne ríjjál már. Dobd ki ha nem adja. Amúgy meg mi ffi-ak sz@runk a külcsínre, helikopterről. Vannak divatmajmok százával, miért kell problémázni?
2011. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
NAgyon gáz... Szégyenlsz mutatkozni a pároddal? Mert szerintem itt ez a kulcs. Most a ruhája nem tetszik, de ha elkezdene úgy öltözni, ahogy diktálod, akkor majd a haja nem fog tetszeni, vagy a borostája.... De engem is idegesítene ha a pasim melegítőben mászkálna, viszont az meg se fordulna a fejemben, hogy emiatt ne akarjak mutatkozni vele. Mosolyogva mondj neki valami ilyet "imádlak, de a pólóidat nem csípem". Aztán vidd el vásárolni. Egyébként én téged se értelek, azt írod ha étterembe mentek akkor fel tud öltözni normálisan- gondolom akkor az ezzel egykategóriás helyeken szintén normálisan felöltözik pl: színház.... Ha csak sétáltok az utcán és a pasi melegítőben, borostásan vonul melletted, mint egy csöves akkor tényleg gázos. Viszont ha kirándulni mentek, és úgy jön melegítőbe, akkor meg te nem vagy teljesen komlett, hogy oda is puccbavágod magad...
2011. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!