Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Párom állandóan flörtöl mellettem.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet veszekszünk párommal, nem bírom elviselni, hogy állandóan flörtöl. Akár úgy, hogy ott vagyok mellette (nagyon kellemetlen) akár neten (facebook), már elegem van abból hogy mindig feltűnik egy nő. Közben pedig az én örértékelésem, önbizalmam közelít a nullához.

Eddig vártam és vártam, hogy változzon, hogy észrevegye, hogy ezzel a viselkedésével megbánt, de erre hiába várok...félek attól, hogy erre rámegy a kapcsolatunk. Mostanában mindig ideges, feszült és kedvetlen vagyok és csak veszekszem vele a nők miatt.

Ő erre annyit reagál erre, hogy tudnom kellene, hogy engem szeret nem kell neki más. Ez számára, csak egy "játék", egyik nőt se veszi komolyan, de imád flörtölni...nem tehet róla. (És persze a nők is imádják őt)

Mit gontoltok erről? Miért ilyen a párom?

(Én/24 Ő/28)


2011. júl. 1. 13:28
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem illünk össze és lesz majd nő aki ezt elviseli???
2011. júl. 1. 13:31
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen párom. Nekem ez sok volt, szerinte természetes. többek között emiatt szakítottunk is. A mostani sosem csinál ilyet, meséltem neki az előzőt, nem is értette, hogy lehet ilyen pasi, akinek egyébként párja van.
2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mondd el hogy téged zavar az amit csinál és ha szeret próbáljon változtatni.
2011. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom szinte ugyan ez ... másfél évig voltunk együtt, abból 9-10 hónapig "tűrtem" ezt!

Szakítottunk. Életem legjobb döntése volt! És sajnálom, hogy nem rögtön a legelején tettem meg ezt.

2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
"játék" játaszik,azokkal a nőkkel az érzéseikkel,mert megteheti,te ne várd meg mig te is "játék" leszel neki.
2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én folyamatosan erről beszélek vele, de mintha meg se hallaná. Néha még ő haragszik meg rám, hogy hagyjam már a témát!
2011. júl. 1. 13:36
 7/34 Mr23 válasza:
23%
szerintem kezdj el vele flörtölni h kielégítsd ezt a fajta igényeit... szerintem akkor nem lesz vele több baj...
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Hasonlóképp vagyok a párommal,de én már mondtam neki,hogy hagyja abba..
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Vagy azt csinálod,hogy te is flörtölgetsz és úgymond bosszantod vele és te is arra hivatkozól,hogy ez egy játék.Vagy közlöd vele ha nem változtat ezen akkor szakítani fogsz.Még olyan fíatal vagy ne tedd,hogy ezt tegye veled.Ha már belemész abba a játékba,hogy te is flörtölsz hátha megismersz egy olyan férfit aki nem olyan mint a mostani párod.Nem szabad hagyni,hogy tönkre tegyen.Az a lényeg,hogy boldog legyél!
2011. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Tarts elé tükröt. Te is flörtölj a neten pasikkal és nézd meg milyen képet vág hozzá. Biztos vagyok benne, hogy az "Amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek." effektus lenne. Akkor talán átérzi, hogy milyen kegyetlenek tudnak lenni az ilyen kis "ártatlan játékok".
2011. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!