Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a barátnőddel, ha...

Szakítanál a barátnőddel, ha a családja, főképp az apukája nem akarna megismerni és elfogadni? Olyan szinten, hogy azt se engedné, hogy hazavigyen a lány az otthonába?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelmet ilyesmi nem állíthatja meg. Persze nehéz, de felül kell kerekedni. De ha még nem olyan régóta folyik ez, megpróbálhatod megnyerni az apukát.
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmet választottam, nem a családját.
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ha én járni akarok valakivel akkor nem a családja érdekel. Csak megkönnyebülés ha nem kell velük fáradni. Az viszont elég kellemetlen ha oda sem mehetünk. Ebben az esetben meggondolnám a dolgot.
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szakítanék ha a lány akarná, egyébként ki van zárva.
2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátomat utáltok a szüleim, a házunk közelébe sem jöhetett!

nem hagytam el, mert szeretem! terhes lettem 24héten elment a baba, szüleim meglátták hogy mellettem áll, mindvégig!

Azóta nálunk lakik és 3hónapos a kisfiunk!

Szóvalbizonyítani kell!

2011. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretem, akkor semmiképp.. Ha nem is lehet megpuhítani az apukát, akkor majd az idő úgyis mellettetek fog állni, és max bele kell törődjön..

Amúgy Te is beszéltél már vele? Biztos, hogy erről van szó? Véletlen sem arról van szó, hogy a lány valami más miatt nem akar hazavinni, és ez a kifogás?

Előre is bocsi, véletlen sem újabb kérdéseket akarok felbolygatni, csak ez ugrott be hirtelen...

2011. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert nem érdekelne. Én a lányba vagyok szerelmes nem az apjába. A többit meg megoldjuk. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember! :) Mi hasonló cipőben járunk a párommal, csak nekem a barátomat nem tudják elfogadni itthon. De nem érdekel, az én és a párom boldogsága fontosabb mint mások elégedettsége.
2011. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de a barátom szüleivel nem vagyok jóban. Nem szeretek náluk lenni, bár odaengednek, de elég furcsák velem, az anyja még azt is sajnálja tőlem, hogy az ételallergiámnak megfelelő ételt készítsen nekem külön. Sajnálják a pénzt, a kocsit a fiúktól, ami szintén zavar. De nem szakítok, mert a barátomat szeretem, a családját meg kerülöm, ahogy tudom. Nem kötelező nekem velük lennem, elfogadnom őket, főleg amilyen szemetek...
2011. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 yuda ***** válasza:

Az a jó kérdés, a lány kit választ inkább?


Téged és a nagy szerelmet, vagy apuka engedelmes kislánya marad?

Vannak az életben ilyen döntéshelyzetek és ez mutatja ki mennyire felnőtt.

2011. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2011. ápr. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!