Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tesóm azzal merít...

Szerintetek tesóm azzal merít önerőt magának ha engem aláz?

Figyelt kérdés

Minden cigánynak elmondott az előbb. Egy dagatt disznó vagyok a szemébe. Anyuéknál el akarja dönteni hogy mikor verjenek meg. Ha nem futok neki azzal amit meg parancsol akkor egy: Szemét köcsög cigány vagyok.


Ha itt vannak a barátnőim, egyből hangosztatja hogy én sosem segítek anyunak (ami nem igaz, nem tudom honnan veszi -.-)

Az önbizalmam teljesen lerombolta, mert ha nagyon lazán kis szemhélyfestéket rakok magamra, akkor azt mondja úgy nézek ki mint egy K*rva.


Egyszer el akartam menni sétálni az akkori "barátommal" és nem engedett ki, azt mondta nem mehetek, mert majd Ő eldönti.


Bejön hozzám TV-ni de ha 2 szót merek szólni pofon csap. Vagy ököllel a vállamba üt.


Meg volt egyszer hogy Injekciót kaptunk, ugye az fáj utánna meg feldagad, és tök erősen ököllel belecsapott a vállamba.


Normális ez az ember??


2011. ápr. 4. 11:42
 1/10 A kérdező kommentje:
13L
2011. ápr. 4. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a tesód? A szüleid engedik ezt neki? Miért nem panaszkodsz nekik? Mi nem tudunk semmit tenni, csak megerősíteni, hogy nem normális a testvéred, de ha ezt a szüleid hagyják, akkor az ő bajuk. Tesódat kellene egyszer jól megverni apádnak, aztán meghúzná magát utána.
2011. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez majdnem forditva megy
2011. ápr. 4. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a "cigányozás" tetszik a legjobban :) Mert ha roma család vagytok, akkor a tesód is az, ha nem, akkor meg te sem.


Elég öntörvényű zsarnok energiavámpír lehet a tesód. Szerintem egyszer menj neki teljes erődből és ordítsd le a fejét, ahogy a torkodon kifér. Légy határozott és mutasd erősnek magad. Csak ez segíthet,

2011. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyen helyzetben tanácsot adni, de azt amit az előttem szóló írt semmi képpen sem javasolnám. Ha jóval erősebb nálad a bátyád, akkor ez okot fog adni neki, hogy nagyon nagyon megverjen. Amennyiben a szüleidre nem számíthatsz, esetleg mondd el ezt egy tanárodnak. Talán ő beszélne a szüleiddel. De valamit tenni kéne ez ellen, mert ez így nagyon nincs jól.
2011. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Viszont van, akire csak a határozottság hat, pláne a gyáva emberekre. ( most nem fizikai dologra gondoltam. Ha látja, erős vagy, akkor leszáll rólad, ez a gyáva emberek egyik fő jellemzője.Esetleg őt is bántja valaki?Ő hány éves?
2011. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok :D 20 éves. Van mikor rendes.
2011. ápr. 4. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
A tesod kicsit labilisnek tünik a szüleidnek nem tünt fel vagy öket is terolizálja, dokihoz kéne vinni.
2011. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha össze vesznek anyuékkal 30 perc múlva kibékülnek
2011. ápr. 4. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
20 évestő lez a viselkedés egyszerúen BETEGES.. van barátnője?Haveri köre? Egyértelműen rajtad vezeti le a frusztrációját... sztem.Persze nem élek veletekezt az általad leírtak alapján mondom.
2011. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!