Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanád meg egy olyan...

Brian0 kérdése:

Hogyan mondanád meg egy olyan srácnak, hogy tudod meleg, akit 7 évig neveltél?

Figyelt kérdés
18 éves a srác és tudom bizonyítottan, hogy meleg. 7 évig neveltem, 10 év van közöttünk, jelenleg rám és az anyára számíthat. nem él együtt az anyával. Segíteni szeretnék neki (pl biztonságos szex, társadalmi elfogadottság). Nem akarom, hogy lelkileg összetörjön, elég sokat szenvedett már! 18 év állami gondozás. nevelője voltam.
2011. ápr. 4. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd el neki, hogy tudod. Feltételezem, ennyi év után van közöttetek annyira meghitt viszony, hogy meg merd tenni. Valószínűleg hálás lesz azért, hogy elfogadod olyannak, amilyen. Lehetőleg ne keríts túl nagy feneket a dolognak, inkább azt éreztesd vele, hogy ez számodra mellékes, az Ő értékeit nem rontja.
2011. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek az első válaszolóval. Sajnos nagyon ellenségesek az emberek a melegekkel. Meg kell vele értetni, hogy emiatt lehet sokan megtámadhatják, utálhatják. Meg kell tanulnia ezeket a helyzeteket kezelni, úgy, hogy lelkileg ne okozzon neki fájdalmat és ne zuhanjon magába.
2011. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A probléma, amit elfelejtettem leírni, hogy autisztikus. Nem autista, de sok olyan tünetet produkál. Elég magába forduló. Nem nagyon hagyja, hogy megérintsék. Pl a kézfogás a maximum. Ha valaki át akarja ölelni akkor már elhúzza magát.
2011. ápr. 4. 12:01
 5/20 anonim ***** válasza:
De nem értem, ha ennyire nem hagyja, hogy érintkezzenek vele, akkor mégis miből gondolod, hogy homoszexuális, ráadásul teljes határozottsággal jelented ki? Gondolom, ha visszahúzódó, kapcsolatokat is nehezen alakítana ki, pláne nem a nyilvánosság előtt "pasizna".
2011. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Sztem hagyd békén, ez az ő dolga, majd ha ő akarja, akkor elmondja. Előtte semmi közöd hozzá.

Most meg már a csapból is a biztonságos szex folyik, szóval nem hiszem, hogy erről ne tudna valamit :D Nem kell aggódnod.

17biF

2011. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát egy meleg társkereső oldalon van regisztrálva. Nem rég költözött ki a gy.otthonból és bekapcsolva hagyta a gépet. Ott láttam meg. Ott nyilvánosan felvállalja. Ismerjük be, hogy nem könnyű a mai világban melegnek lenni, és szeretném ha tudná, hogy egy hetero is áll mellette, de félek csak eltávolítanám magamtól. Az tuti, hogy csajozni nem viszem :D
2011. ápr. 4. 12:18
 8/20 anonim ***** válasza:

legyél hozzá egyenes és ott kezdődik a dolog, hogy te magad is légy nagyon közvetlen hozzá, és ne kezeld ezt tabuként!

figyi, nekem unokatesókám meleg, kb én vagyok az egyetlen akivel bizalmas kapcsolatban van, mert én voltak az egyetlen aki kertelés nélkül ezt fel merte hozni, és beszélgetni vele erről


úgyhogy hajrá, vegyél magadon erőt, és ne úgy kezeld, mintha valami nagy titokról beszélnétek, hanem iszonyat természetesen állj hozzá, egyszerűen add önmagad !!

2011. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12:12! sztem azért nem olyan egyszerű ez ebben a korban, hogy csak úgy elé áll és megmondja, sztem tuti jól jön egy ilyen megértő felnőtt
2011. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de most tényleg, ha autisztikus, akkor hogy fiúzik?
2011. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!