Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam lehet, hogy Meleg?

A fiam lehet, hogy Meleg?

Figyelt kérdés

22 éves és nincs neki barátnője.Folyton a haverjaival lóg.Néhányuknak már van barátnője. Ráadásul még szűz,mert azt mondta addig nem fekszik le senkivel amíg nem házasodik vele össze.Ez már nagyon nem "divat".

Már beszéltem vele erről és mondtam neki ,hogy ha meleg akkor is szeretem és nem érdekel,hogy más mit szól és,ha lesz barátja azt is elfogadom.

De az állítja nem meleg! Meg,hogy meg mondaná,,

Miből lehet azt észre venni ha meleg?


2011. aug. 10. 15:51
1 2 3 4
 1/36 tetris ***** válasza:
90%

Az én legnagyobb fiam 24 éves, és még ő is szűz. Nézegeti a lányokat, próbálkozgat is, de még nincs kapcsolata. És akkor mi van? Nem lehet mindenki Casanova. Úgy látszik, hogy a mi fiaink ilyen kukák. De ettől még nem melegek!

Nyugi kedves anyatárs!

2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Úgy, hogy ha ennyire nyíltan beszéltetek erről, akkor úgyis elmondja.
2011. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Az is lehet, hogy tényleg csak ennyire jófej a fiad, és ilyen az értékrendje!

Hol lehet ilyen pasikkal összeakadni? ;-)

2011. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg nem meleg, hiszen rákérdeztél, és jól álltál hozzá,szal sztem elmondta volna ha az...

Amúgy nem feltétlenül lehet látni valakin, hogy meleg e, ha el akarja titkolni akkor el is tudja.

2011. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


szerintem nem feltétlenül meleg.Én sok fiút ismerek,akiknek 20 év körül még fontosabbak a haverok,mint egy kapcsolat.

Valóban nem nagy divat manapság a házasságig várni a szexszel,de azért vannak,akik ebben kicsit konzervatívabban gondolkoznak,és lehet,hogy a fiad úgy van vele,hogy majd az igazival szeretné,és mivel ő lenne élete szerelme,feleségül is venné...Úgyhogy szerintem lehet,hogy csak másképp látja a dolgokat,mint a mai fiatalok többsége.Vagy nem lehet,hogy hívő?

Egyébként meg szerintem szerencsés a fiad,hogy így állsz a dolgokhoz,elfogadod,és abból amit leírtál nekem az jön le,hogy mindent meg tudtok beszélni :) Úgyhogy szerintem nem titkolózna előtted.

2011. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a felfogása más...bár nagyon más ez tény.Ritka az hogy az ember rögtön élete társával akadjopn össze de attól még lehet próbálkozni.persze ha ő nem így látja az nem bűn.Semmiképp se érezd rosszul magad emiatt mert azért mindenképp üdítőbb a mai világban egy ilyen mint egy casanova:)abból már túl sok van...
2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elkésve a fiad, és az, hogy nem nagy nőcsábász nem jelenti azt, hogy meleg, az, hogy haverokkal lóg az sem annak a jele.Hidd el, ha úgy volna, már tudnál róla.
2011. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki h ilyen a felfogása!! én örülnék az biztos!!!
2011. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Argloss ***** válasza:
100%
Én is ilyeneket mondtam mindig a szüleimnek, pedig közben volt kapcsolatom és nem is volt rossz viszonyom a szüleimmel sem... Ilyen dolog miért tartoznának egy szülőre??? Én úgy gondolkodtam, hogy addig nem mondok semmit ameddig nincsen olyan akivel összeillek...
2011. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Minden válaszra zöld kezet adtam :)
2011. aug. 10. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!