Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet a "meleg" szülők...

Milyen lehet a "meleg" szülők gyerekeinek?

Figyelt kérdés

Annyira sztárolják a meleg párokat akik örökbefogadtak vagy béranyát kértek fel hogy lehessen gyerekük.

De még egy gyereket se kérdeztek meg hogy boldogak-e így, vagy végeztek kutatást hogy vannak-e közöttük lelkileg sérültek.

Vagy az a generáció még nem nőtt fel?

Nincs nekem bajom a melegekkel , ne értsétek félre, de ez igazán elgondolkoztatott.


2011. szept. 21. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
65%
Ez egy jó kérdés. :)
2011. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%

Nem túl jó, bár biztosan azt nyilatkoznák, hogy jó, mivel mást nem is igazán ismernek.

Minden esetre én nagyon örülök, hogy ez Magyarországon nem engedélyezett.

2011. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem tehetek róla, nekem ez nem normális állapot.

Persze, nem csókolódznak a gyerek előtt, meg nem látja őket semmilyen intim helyzetben (mert ugye azt mondják, erre nagyon lehet vigyázni. Ez meg a másik dolog, hogy sokszor a hetero pároknál is beüt a "gikszer" h a gyerkőc véletlen benyit, apu meg anyun....)

Szóval valahol ez már egy nagy ellentmondás.

A család apa, anya, gyerek (ek). A fiú/lány gyereknek is szüksége van apa ill. anyaképre. Hozzájárul az egészséges nemi és egyéb fejlődéshez.

Éljenek a melegek együtt, házasodjanak, de a "gyerekvállalással" pont hogy a saját önzőségüket mutatják. Akiknek van egy kevés önértékelése, az tudja, h a gyereknek se jó ez hosszútávon.

2011. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Képzeld, mit kap az a szerencsétlen gyerek az osztálytársaitól...:(
2011. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Na kezdődnek a lepontozások. Már hiányoltam :)
2011. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Én is :)
2011. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

De a vicc, hogy azon a véleményen vagyunk, amin a lakosság, és azon, amin a törvény.

Akkor mi nem tetszik ezen bárkinek? Meg tetszés alapján pontozni, röhej.. a kérdező véleményt kért, ha azt adtál,akkor a válaszod 100%-ban megfelelt, eleget tett a kérésnek.

Szívesen kidobnám innen a lepontozókat.

2011. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Apukám Béla, anyukám Pisti. Tudom ez elég morbid, de ez az igazság ilyen esetben.

De most komolyan két férfi hogyan magyarázza el egy kislánynak a menstruációt? Egy férfi veszi neki a betétet/tampont? Vagy otthon kér rá pénzt egy férfitől? Ez olyan ne. Vagy amikor elkezd érdeklődni a fiúk iránt? Ezt se igazán egy pasival szokták megbeszélni.

Vagy fordított esetben 2 nő egy fiúval. Kivel megy kicsiként focizni? Kivel issza meg a gyerek az első sörét? Kivel beszélget fiús dolgokról?

Szerintem ezt ilyen szinten is végig kell gondolni.

2011. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudsz angolul, és bepötyögöd a google-ba, hogy "children of gay parents", kidob ezer meg egy találatot és felmérést, hogy semmiben nem különböznek a meleg párok által felnevelt gyerekek a heteroktól.


Vagy ez a felmérés pl. leírja, hogy a leszbikus anyák 0 százalékban bántják a gyerekeiket fizikálisan vagy szexuálisan.


[link]

2011. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
És akinek az egyik szülője lelép??? Az sem tud focizni az apjával, vagy dumálni az anyjával! Akkor már legyen két szülő, aki szereti, mint egy. Minél többen szeretik, annál jobb. Ráadásul lehet, hogy mondjuk az apja nem is focizik vele, mert nem szeret. Vagy az anyja nem világosítja fel, mint oly sok gyereket.
2011. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!