Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől, féltek? Mi a fóbiátok?...

Mitől, féltek? Mi a fóbiátok? Vagy rossz szokásotok?

Figyelt kérdés

Csak úgy érdekel!:D

Előre is köszi!:)


2011. ápr. 4. 17:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem szeretem sokáig a sötétet, meg cápákkal se találkoznék szívesen:) 20.l
2011. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

A pókoktól félek nagyon és a fürdőszobáktól, amiket nem ismerek. Ott pl pánikrohamot tudok kapni. Emiatt idegen helyen nem tudok elmenni a slózira (nem lakásról, hanem pl suliról, egyetemről, más "közös" wc-kről van szó). A legjobban a lefolyók és a csöveg rémisztenek meg.

De ha megszokok egy fürdőszobát, vagy nagyon takaros, rendes, akkor nincs vele gondom.

2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Rettegek: a pókoktól és a liftezéstől


Félek: a kis helyektől, és ha tömeg van körülöttem


16/L

2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
* csövek
2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

fóbia:

pókok

még a legapróbbtól is

hiába meg tudom ölni,akkor is rettegek tőlük


rossz szokás:

dolgok halogatása

2011. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Én mániákusan félek a tűtől, ha oltás van, pátyolgatni kell h ne kapjak pánikrohamot... meg ha anyu varr nem merek bemenni a szobába xD

A kutyáktól is tartok, de csak az idegen kutyáktól a barátnőmék két hatalmas basset hound-ját imádom ( nem magasak, de harapnak, karmolnak, ugranak :D)

A liftet se szeretem csak az üveget.

Félek a kinti tesi óráktól, de ez csak az az iránti magasfokú utálatom következménye lehet. :D

Rossz szokásom is elég sok van. Rágom a hajam, tépem a körmöm, a bőröm.

2011. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Rettegek a pókoktól meg a szülési fájdalomtól (utóbbi elég baj, mert fiatal nő vagyok).
2011. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Félek, hogy nem tudok elég pénzt keresni és a számlákat kifizetni, félek, hogy kevés lesz a pénzem és nyomorognom kell és ezzel a gyerekemnek is ártok.

Félek a sötétben és rettegek a pókoktól.

Rossz szokások? Százszor leellenőrzök mindent, mielőtt elindulok otthonról.

2011. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon félek a pókoktól és a tűtől. pedig van több piercingem is és akkor nem félek:D
2011. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Én félek a sötéttől,és betegesen az öregedéstől,a 18-at sem akarom elérni pedig lassan már 17 leszek :(


Rossz szokásom hogy mindent a legutolsó pillanatban csinálok meg.(pl. dolgozat,vers tanulás aznap éjjel)

2011. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!