Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátnőmet Kasszandr...

Lányok! A barátnőmet Kasszandrának hívják és nem találom a nevét a naptárban. Tudom hogy ez illetlenség de még is ti mikor ünneplitek a névnapotokat Kasszandrák?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsit sem illetlen megkérdezni tőle.

Egyébként nem értem, miért vagytok kiakadva ezen a néven. Nekem se tetszik nagyon, de hivatalos helyeken nem fognak a szemetekbe bámulni a név miatt, magánéletben meg bemutatkozik az ember, mint Szandra és kész.

2011. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért, szerintem ez egy tök jó név, csak hát ugye nagyon hülyén néz ki így fonetikusan leírva, máshogy meg nem igazán lehet itthon, ez az egy baj van csak vele.
2011. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90-es években ment ez a sorozat,egy cirkuszi cigánylány neve volt.
2011. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!